Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 54

Tema: Obiski šol in vrtcev

  1. #31

    Privzeto

    Če je mogoče jih pelji na sprehod v naravo. Pokaži jim sledi, ležišča, stečine, kakšno prežo, luknje, če je mogoče. Samo sem to dvakrat naredil in malčki so bili prezadovoljni. Je sigurno drugače, kot če jim razlagaš o živalih in lovstvu v učilnici oz. igralnici.

  2. #32
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto obisk vrtca

    ostrostrelec,
    kateri lovec si imel v mislih, morda zadnjo številko?
    lp zoran

  3. #33

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    ostrostrelec,
    kateri lovec si imel v mislih, morda zadnjo številko?
    lp zoran
    Prijatelj, jaz sem našel v lovcu kako sta oči in mami prvič vzela sinka s sabo na lov in sta z mami videla medveda. Verjetno sem zelo prepričljivo bral, ker so otroci zelo pozorno poslušali.
    Mislim, da letnik 2012.

  4. #34
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto obisk šol in vrtcev

    kolegi hvala za nasvete.Bil sem v vrtcu v februarju,kot sem načrtoval.Zanimiv obisk,otroci izredno radovedni in zadovoljni,da so lahko imeli lovca v svoji sredini.Prispevek sem o obisku objavil v Lovcu in ga podaril vrtcu.Še sedaj visi na oglasni deski.
    Ker sem tudi čebelar načrtujem obis v svojstvu čebelarja.otroci so za vse sila zahvalna publika.

  5. #35
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Zoran, vse pohvale!

  6. #36
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto obiski vrtcev

    Racoon hvala,glede na tvoj pedagoški poklic še posebej cenim Tvoje mnenje.

  7. #37

    Privzeto lovski krožki

    Morda je malo izven, ampak najbližje.

    V soboto je bilo na SGLŠ Postojna prvo srečanje krožkarjev, ki obiskujejo lovski krožek na srednješolski ravni. Prireditev je imela "zabavno-tekmovalno-prijateljski" značaj.

    Imeli smo se lepo in za naprej upamo, da se bo ta prireditev pojavljala vsakoletno in v čedalje večjem obsegu.

    Več bo za prebrati tudi v Lovcu.

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Prošnja!

    Zanima me, če je med forumaši kak član LD iz okolice Ljubljane (recimo do nekje 40 minut vožnje z avtobusom), ki bi bi imel voljo in čas za predstavitev lovstva skupini vrtčevskih otrok v svojem lovišču, idealno poleg kakega lovskega objekta (krmišče, solnica, preža)?

    Dobil sem prošnjo vzgojiteljice svoje štiriinpolletnice, pa je moja matična LD le nekoliko preveč oddaljena, da bi jih lahko povabil k nam.

    Želijo si videti lovca z lovsko opremo za lov (tudi orožjem), videti kako krmišče ali solnico in seveda slišati zanimive reči o dejavnosti lovcev.

    Še to, njihova okvirna želja za obisk je že 16 junij (seveda v dopoldanskem času).

    Če je slučajno kak dobrovoljen kandidat, mi naj pošlje kontakt na ZS, da ga posredujem vzgojiteljici. Zelo jih bo razveselil.

    LP Mitja

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto Zahvala!

    Hvala Marijan!

    Po tvoji zaslugi sta se danes v fužinski vrtec vrnili dve skupini popolnoma navdušenih otrok. Moja Rozi pravi, da je bil to daleč najboljši izlet, kar jih je kdaj doživela.

    Klobuk dol tebi, ostalim sodelujočim lovcem in celi lovski družini.

    Žal mi je, da se zaradi službene odsotnosti sam nisem mogel udeležiti, upam pa, da se kmalu srečava in ti sežem v roko.

  10. #40

    Privzeto

    Citat Brlogar je objavil: Pokaži objave
    Hvala Marijan!

    Po tvoji zaslugi sta se danes v fužinski vrtec vrnili dve skupini popolnoma navdušenih otrok. Moja Rozi pravi, da je bil to daleč najboljši izlet, kar jih je kdaj doživela.

    Klobuk dol tebi, ostalim sodelujočim lovcem in celi lovski družini.

    Žal mi je, da se zaradi službene odsotnosti sam nisem mogel udeležiti, upam pa, da se kmalu srečava in ti sežem v roko.
    To je pa lepo prebrati, da so bili otroci zadovoljni. Smo se potrudili po najboljših močeh. Na letošnji izkušnji sem prepričan, bi se dalo z nekaj spremembami narediti še bolj privlačno za otroške radovedneže.
    Mogoče pa kdaj ponovimo?
    Srečati pa se seveda morava in kakšno lovsko razdreti.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •