Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 36

Tema: bretonski ptičar ali epagnuel breton

  1. #21

    Privzeto

    Breza hvala.

    Neverjetno hvaležna živalca je.


    Glede njegovega očeta pa vem ja, da je iz Slo. in tudi, da je bil evropski prvak l. 2010. Takrat na začetku sem zmotno razumel vzreditelja, da je samec iz Italije.

  2. #22

    Privzeto

    Današnje poziranje

  3. #23

    Privzeto

    .......

  4. #24

    Privzeto

    Danes se je psu, po koncu iskanja po raznih plevelih in travah, zamotalo po telesu in okoli ušes ogromno tistih balk, ki na dotik rahlo zbodejo in se prijemljejo na hlače itd. Po telesu sem mu jih uspel odstranit dol, po ušesih pa ni variante, tako močno se je zamotalo, da jih ni mogoče spravit ven iz dlake. Poleg vsega, pa je še pes zelo, zelo nemiren in čim se dotaknem ušes začne divjati in se izmikati.

    Torej, pozna kdo kako rešitev za ta problem, al so edina možnost škarje? Pa še, če bo treba res striči, me vse skupaj mal skrbi, ker postane pes zelo nemiren, ko se dotaknem ušes in se na vse načine izvija iz prijema.

    Za kakšen nasvet kako to najenostavneje rešiti bi bil res hvaležen...

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Moja španjelka ima podobne težave, ko prideva z lova. Z levo roko ji primem uho z desno pa strgam ta plevel iz ušes. To strgalo izgleda kot več krempljev, ki so spodaj ostri kot britev.

  6. #26

    Privzeto

    Main, kje pa si kupil to strgalo? Da ga takoj jutri nabavim, ker že zdej se mu je ta plevel tako zamotal okol ušes, da me že glava boli, ko pomislim kako bo jutri vse skupaj samo še bolj zamotano....

    Drugače pa hvala za nasvet Main..

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V BTC-ju. Po moje ima to vsaka bolj založena trgovina. Samo res pazi da mu držiš uho.
    Last edited by main757; 16. September 2012 at 23:04.

  8. #28

    Privzeto

    Ja uho bom že držal sam kaj pa dlaka? A to strgalo potem izpuli tudi dlako + odstrani plevel?

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    V bistvu mu dlako razreže v smeri vlečenja tega rezila. Delo pa dokončaš pa z glavnikom.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Jaz si pri prepelicarki pomagam s "furminatorjem", dokoncam pa z glavnikom. Dela super
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •