Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 88

Tema: Krivolov

  1. #41

    Privzeto

    Ne da bi vam privoščil,ampak NIČ NE BO IZ TEGA!!!! Dobil bo neko minimalno kazen za ilegalen lov,to je pa vse!!!!¨Tako je pač v tej naši ljubi demokraciji!!!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #42

    Privzeto

    Kdo pravi, da je kazensko kaj prida, dobro zaplenili mu bodo pripomočke, če se bo tožilec kaj premaknil lahko tudi avtomobil, ker je izvajal lov iz avta in se avto v tem primeru šteje kot sredstvo, ki ga je uporabljal pri lovu, ampak sem skoraj prepričan da bodo šle samo puške. Drugo pa je, da bo LD verjetno vložila odškodninski zahtevek za povzročeno škodo. To pa zna znest neki dinar, sicer verjetno ne več kot jurja al pa tu nekje, odvisno koliko bodo uspeli dokazat. Ampak sej ni važno, važno je da se po pravnomočni obsodbi zapiše s polnim imenom in priimkom v lokalnem časopisu in po možnosti objavi še njegovo sliko, ter naplete kako "zverinsko" se je znašal nad "brejimi" srnami in ubijal še nerojene mladiče, skratka tako kot to novinarji znajo. Poleg tega pa je to resno opozorilo ostalim.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  3. #43

    Privzeto

    Tudi pri nas se nekaj dogaja. V najbolj zakotnih predelih v torek dva strela in včeraj en. Kljub temu da sem doma v bližini sem se odpravil tja a nisem našel ničesar razen ene deset pjanih fantinov ki so zaprli polovico ceste in nekemu kamionu menjali gumo. Seveda nihče ni slišal ničesar. Imam jih pa enih par na sumu, naših članov seveda

  4. #44

    Privzeto

    Je guma počila - trikrat.
    Ja je res najslabši so oni, ko so člani LD in raubšicajo, smo tudi meli vsaj en primer.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  5. #45

    Privzeto

    Pri nas pa kar veselo poka, ko pa prideš tja ni žive duše. Sedanji oblasti se izteka zadnje leto, pa so to pomoje predvolilne poteze.
    Dvomim da sploh kdo kaj upleni, samo malo u luft streljajo da je šara, pa poj tadrugi mav letamo. Mamo pa jago zaprto, ker je polovica lanskega plana že dosežena nov plan pa še ni potrjen.

    Lp

  6. #46

    Privzeto Zdravo

    Žalostno kaj se vse dogaja takim ljudem bi dal takšno kazen, kot da ubije človeka:(:(.
    Sam še nisem lovec in ko zdj razmišljam mislim da tega nebi bil sposoben narediti pa če bi bil v nevem kakšni krizi da nebi imel kaj jesti pa še bi razmislil.
    lp
    Klemen Kobal

  7. #47

    Privzeto

    Z krivolovci so sami križi in težave še posebej zato, ker streljajo vse po vrsti ne glede kaj je. Imam nekaj izkušenj z krivolovci niso pretirano dobre. Bilo je že tudi nekaj groženj..tistih pravih o življenju. Ker se partizanov nisem želel it, sem se raje umaknil. Policaji pa tudi ne naredijo tako kto bi bilo treba. Sem slišal enega znanca pred časom na to temo govoriti... "kje so tisti dobri časi, ko smo še sami lahko krotili raubšice..." In res je tako! Z takimi bi trebalo imeti bolj trdo roko... Žal pa za krivolov ni dovolj učinkovite kazni in to je problem... upam, da bo kmalu drugače, če sploh bo kdaj?

  8. #48

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Z krivolovci so sami križi in težave še posebej zato, ker streljajo vse po vrsti ne glede kaj je. Imam nekaj izkušenj z krivolovci niso pretirano dobre. Bilo je že tudi nekaj groženj..tistih pravih o življenju. Ker se partizanov nisem želel it, sem se raje umaknil. Policaji pa tudi ne naredijo tako kto bi bilo treba. Sem slišal enega znanca pred časom na to temo govoriti... "kje so tisti dobri časi, ko smo še sami lahko krotili raubšice..." In res je tako! Z takimi bi trebalo imeti bolj trdo roko... Žal pa za krivolov ni dovolj učinkovite kazni in to je problem... upam, da bo kmalu drugače, če sploh bo kdaj?

    Država je slab gospodar. Še za podjetja ne zna skrbeti, ne da bi za divjad, za katero ji je malo mar. Divjad in lovstvo je primeren poligon za napenjanje mišič naše politike. Najraje "trenirajo" črni.

  9. #49

    Privzeto

    Dva dni nazaj sem spet pobral 6 nastavljenih zank,tko da je to še kar aktualno pri nas.

  10. #50

    Privzeto

    Zajec a so romi v bližini al domačini?

Stran 5 od 9 PrvaPrva 123456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •