Stran 2 od 15 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 142

Tema: Angleški špringel španjel

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Springer morda veš ali je tod okoli kakšno leglo?Kje prav zaprav bi dobil to informacijo.Gledam nekaj Lovcev nazaj pa upažam,da je ta pasma dokaj redka?
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pokliči Kinološko zvezo SLO na 01-234-0950. Spomnim se, da je bil en vzreditelj pri Vrhniki.

  3. #13

    Privzeto

    Na hrvaškem je dosti špringerjev v lovskih rokah.Lp

  4. #14
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Lani sem zasledil dve legli v lovcu, mislim da s Štajerske. Mogoče ti pomaga ta stran http://www.mojpes.com/forumbb/viewto...438b87f6c6b20e

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Mogoče tole vprašanje ni ravno za sem.Pa bom vse eno vprašal:Kakšen je protokol in papirnata vojna če bi se odločil za nakup omnjenega psa pri naših sosedih?
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat springer je objavil: Pokaži objave
    Lani sem zasledil dve legli v lovcu, mislim da s Štajerske. Mogoče ti pomaga ta stran http://www.mojpes.com/forumbb/viewto...438b87f6c6b20e

    Springer hvala!Razturaš zadevo....
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #17

    Privzeto

    Hunter Pri nas (v Sloveniji) se leglo špringerjev pričakuje 17.4.2009. Sem ravno v petek govorila z vzrediteljem.
    Iz objektivnih razlogov (oglaševanje na forumu ni dovoljeno!) predlagam, da se za podatke obrneš na KZS.

    Lp, B.

  8. #18

    Privzeto

    Po novih predpisih,ki veljajo od 01.01.2009 je nakup psa iz držav nečlanic Eu(v tem primeru Hrvaška) mogoč pod naslednjimi pogoji:
    - pes star tri mesece
    - cepljen proti steklini
    - obvezen mikročip in EU potni list(modra knjižica),ki se glasi na novega lastnika
    - TRECES spričevalo,potrjeno z strani inšpektorja v državi nakupa.(treces spričevalo se lahko dobi na spletni strani VURSa).
    Brez Traces spričevala boste imeli velike probleme pri vpisu psa v Centralni Register psov.Se že dogaja.
    Za določene države se zahteva še opravljen serološki test na steklino(titraža).
    LP Tjaša

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Breza in lunca obema hvala za vse podatke ki sta jih napisala.Zdej grem pa v akcijo
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  10. #20
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto koda

    Znanec si je nabavil psa za posebne namene. Dvomim, da bo kdo pogruntal katere pasme je.

Stran 2 od 15 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •