Stran 8 od 15 PrvaPrva ... 456789101112 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 142

Tema: Angleški špringel španjel

  1. #71
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Sicer ne vem, kako je drugod, ampak moram povedat, da sama nisem kot sodnica še NIKOLI dobila v vednost rodovnikov psov, ki sem jih sodila na kakršnih koli preizkušnjah, tekmah, ocenjevanjih... Organizatorji navadno zahtevajo fotokopijo rodovnika zato, da pripravijo dokumentacijo (npr. naredijo sezname, spišejo glave ocenjevalnih listov...), vendar se te zadeve ne pošiljajo sodnikom.
    breza...če pa sodnik sodi znancu ali pa drugemu sodniku,ki je s psom na tekmi mu pogleda skozi prste a

  2. #72
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Izjava nekega sodnika in to ni izmišljeno ker se je zgodilo meni. " mi ocenjujemo tudi vodnika " to se je zgodilo na telesni oceni in ker pes ni bil "pravilno predstavljen in slabo voden" je dobil slabšo oceno pa čeprav v zapisniku blesti. Eno leto kasneje se srečamo na tečaju kjer je pes pometel z konkurenco. Vprašanje sodnika "kakšno telesno ocenopa ima pes" ko mu povem da je dobil štirico in zakaj in da ga je ocenil prav on je nekaj momljal da se da vse popraviti.No ja medtem je nehal vzrejati to pasmo psov pes pa je zmagal na UP brez odbite točke. :icon_smile: Šest let kasneje na tečaju enake kategorije pravzaprav kar na istem tečaju samo na drugem mestu. Razlika je v tem,da sem tokrat med predavatelji in inštruktorji tudi jaz s tem istim psom kot že izverziranim v svojem delu. Podpredsednik komisije in vzreditelj te pasme sedi na terasi in opazuje mojega psa in pravi" veš miha lepšega bavarca pa še nisem videl v življenju". Ko sem mu povedal zgoraj napisano štorijo se je zasmejal in povedal nekaj kar pač ne bom objavil ampak smejala sva se pa oba še dik se je nasmehnil.
    Last edited by Veper; 23. November 2011 at 08:45.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  3. #73

    Privzeto

    Citat dseme je objavil: Pokaži objave
    breza...če pa sodnik sodi znancu ali pa drugemu sodniku,ki je s psom na tekmi mu pogleda skozi prste a
    Odvisno od sodnika. Menim, da tisti, ki ni sposoben ločiti dela/kvalitete psa od tistega, ki ga drži za vrvico, ni dober sodnik.

  4. #74
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Odvisno od sodnika. Menim, da tisti, ki ni sposoben ločiti dela/kvalitete psa od tistega, ki ga drži za vrvico, ni dober sodnik.
    ja se strinjam...samo takih je malo...

  5. #75
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Preozkusnja je bila v organizaciji lkd ljubljana, opravlhali pa smo jo v ld brezovica.
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  6. #76
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Preozkusnja je bila v organizaciji lkd ljubljana, opravlhali pa smo jo v ld brezovica.
    hvala ti za odg.jaz sem bil v lkd maribor...lp

  7. #77

    Privzeto

    BIL sem na telesni oceni v Krškem in mi je sodnik pogledal v rodovnik in rekel zakaj ga nisem kupil kje drugje

  8. #78
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat maks je objavil: Pokaži objave
    BIL sem na telesni oceni v Krškem in mi je sodnik pogledal v rodovnik in rekel zakaj ga nisem kupil kje drugje
    zakaj...

  9. #79

    Privzeto

    da bi mi on povedal za bolša legla

  10. #80
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat maks je objavil: Pokaži objave
    da bi mi on povedal za bolša legla
    ker sodnik pa je bil...lp

Stran 8 od 15 PrvaPrva ... 456789101112 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •