Stran 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 142

Tema: Angleški špringel španjel

  1. #61
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat Hubertus je objavil: Pokaži objave
    A v Angliji, kjer so špringerja naredili, morajo tudi gnati zajca?
    a smo mi v angliji...nas pravilnik je bil napisan v sloveniji...lp

  2. #62
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Radolca
    Prispevki
    295

    Privzeto

    Če vas zanima kaj in kako počnejo drugje vpišite v Google "springer spaniel training".

  3. #63
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat springer je objavil: Pokaži objave
    Če vas zanima kaj in kako počnejo drugje vpišite v Google "springer spaniel training".
    super stran...sem že gledo...lp

  4. #64

    Privzeto Odgovor

    Pri nas sodniki sodijo po psih čigavi so vzreditelji nevem zakaj jim moraš poslat rodovnik 14 dni prej preden je tekma jaz bi jim dal rodovnik po končani tekmi.

  5. #65
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Citat maks je objavil: Pokaži objave
    Pri nas sodniki sodijo po psih čigavi so vzreditelji nevem zakaj jim moraš poslat rodovnik 14 dni prej preden je tekma jaz bi jim dal rodovnik po končani tekmi.
    Maks iz tvojih ust v božja ušesa.Takoj podpišem
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #66
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat maks je objavil: Pokaži objave
    Pri nas sodniki sodijo po psih čigavi so vzreditelji nevem zakaj jim moraš poslat rodovnik 14 dni prej preden je tekma jaz bi jim dal rodovnik po končani tekmi.
    to maš tudi prav...lp

  7. #67

    Privzeto

    Sicer ne vem, kako je drugod, ampak moram povedat, da sama nisem kot sodnica še NIKOLI dobila v vednost rodovnikov psov, ki sem jih sodila na kakršnih koli preizkušnjah, tekmah, ocenjevanjih... Organizatorji navadno zahtevajo fotokopijo rodovnika zato, da pripravijo dokumentacijo (npr. naredijo sezname, spišejo glave ocenjevalnih listov...), vendar se te zadeve ne pošiljajo sodnikom.

  8. #68

    Privzeto

    Točno tako kot pravi Breza-na vseh naših prireditvah ima sodnik možnost videti(original) rodovnik šele na prireditvi sami-večinoma šele po končani prireditvi ko se vpisuje rezultat

  9. #69
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Sam sem se letos udelezil mladinske+vzrejne preizkusnje za spanjele. In moram izreci pohvalo tako organizaciji kot sojenju. Vsec mi je bilo zrebanje stevilk, podobno kot na skupnem lovu, in do konca preizkusnje sva bila jaz in psica /stevilka 6 /. Noben rodovnika niti povohal ni do konca preizkusnje, ko smo ob pivi in klobasi nestrpno pricakovali razglasitev.
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  10. #70
    Član od
    Jun 2011
    Lokacija
    murska sobota
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Sam sem se letos udelezil mladinske+vzrejne preizkusnje za spanjele. In moram izreci pohvalo tako organizaciji kot sojenju. Vsec mi je bilo zrebanje stevilk, podobno kot na skupnem lovu, in do konca preizkusnje sva bila jaz in psica /stevilka 6 /. Noben rodovnika niti povohal ni do konca preizkusnje, ko smo ob pivi in klobasi nestrpno pricakovali razglasitev.
    kje pa si bil to....lp

Stran 7 od 15 PrvaPrva ... 34567891011 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •