Stran 10 od 13 PrvaPrva ... 678910111213 ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 128

Tema: Breze

  1. #91
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Glede na to da sem zamudil čas ko so predvajali poročila, pa moram vseeno vprašat: A ti to mal za pruga aprila takele pokaš?
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  2. #92

    Privzeto

    Če so breze lačne jim podarim celo slovensko fusbal ekipo za malico!

  3. #93
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Breze je pred nekaj dnevi znova udaril. Tokrat je napadel most čez Obrh v Nadlesku. Poskušal se je povzpeti na most vendar ograja ni zdržala pod njegovo težo.
    Marko Gorše, Nadlesk

  4. #94
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Talking Pod gasom

    Krpan, a se je peljal tale breze v Yugotu, pa 1,4 je mel v krvi?
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  5. #95
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Breze...

    Lp!

    Brakir ti se kar rogaj, a vem, da se ti pošteno tresejo hlače in je strah, da te ne bi Breze napadel, razlog, da ne loviš!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #96
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Talking Brezeta bat pa ne jagat

    Ja janez zdej si me pa dobu.... Verjamem v Brezeta in zaradi tega tudi ne lovim...je zgleda zverina morostarska pojedla mašino za lovske izkaznice delat na LZS!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  7. #97
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Jaz pa zadnje čase nimam novih informacij...

    Izgleda da suho vreme vpliva nanj.

  8. #98
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Naši sosedje poročajo , da so enega (najbrž je nedorasel osebek), našli nasedlega na Savudrijski uvali.

    Škoda da na glavi nima rogovja. Tako obernadjagri ne bodo mogli razporejati trofej v A in B razred in deliti rdečih pik.

  9. #99
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    PS: Sosedje zbirajo prostovoljke, za dokončno rešitev tega problema. Morajo biti v paru, ker se Breze v tem primeru pred napadom zaustavi in razmišlja, ker ne ve kateri bi prvo. Pa obvezno morajo biti ženskega spola, ker so težje prebavljive, posebno karakter...

  10. #100
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Danes zjutraj sem komaj ušel smrti.
    Čakal sem divjad pod košato smreko, ko izza hrbta zaslišim lomastenje, ki je prihajalo vse bližje. Pripravim fotoaparat in puško. Pomislim, katera divjad hodi tako naglas, katera je lahko tako velika. Lomastenej postaja vse glasnejše, zvok lomljenja debelih vej se približuje, vendar nič ne vidim, ker je za monoj gosta goščava. Zagledam, da se v goščavi majejo drevesa in se glasno lomijo kot bi šel skozi ogromen buldožer. Postane mi tesno pri srcu in nagonsko se pritajim za smreko in stisnem v roke pripravljeno puško. Goščava se konča šele ob smreki pod katero se stiskam in lomastenje se premika naravnost proti meni, jaz pa še kar ne vidim, kaj za eno bitje ga povzroča. Čito blizu v goščavi se stvar ustavi inzaslišim glsen zvok vlečenja zraka skozi nosnice, očitno neznana žival nekaj voha, nato pa se premakne proti meni. Naježim se in se stisnem še bolj ob smrekovo deblo, ko se zadnja drevese pred menoj zamajejo in razmaknejo in ven pogleda strašna in predvsem ogromna glava neznane pošasti in zre v mojo smer. vleče zrak skozi nosnice in gleda. Jaz nepremično ždim za smerko in se poskušam narediti karseda majhnega in nevidnega. Tedaj stvor odpre gobec da se zalesketajo ogromni ostri zobje, da kar odrevenim in zamižim, potem pa počasi odprem eno oko in ugotovim, da pošast le zeha. Tedaj se zasliši zadaj v goščavi še eno lomastenje ki se precej proč ustavi. Zver pred mano se obrne in posluša, nato pa zarjove. Ker je bila obrnjena proč, previdno vzamem fotoaparat in hitro enkrat šklocnem. Iz goščave se zasliši podobno rjovenje in zver pred mano očitno zelo vznemirjena naenkrat švigne z neverjetno okretnostjo nazaj v goščavo in pri obrati mimogrede z repom polomi še nekaj drevesc pred mano. z veliko hitrostjo odlomasti proti očitno še enemu predstavniku te vrste in kmalu zaslišim rjovenje dveh zverin. Več pa nisem čakal in sem jo ucvrl kar so me nesle noge stran iz tega kraja.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 10 od 13 PrvaPrva ... 678910111213 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •