Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: medvedove šape

  1. #1

    Privzeto medvedove šape

    Pozdravljeni!
    Prosim, če mi lahko kdo svetuje, kako naj pripravim medvedove šape.Ostalo meso smo že "pomljackali", le šape imam še v zmrzovalniku, ker jih ne znam pripravit.Sem študirala že par receptov iz knjig, pa je vse komplicirano.Kaj preprostega mi svetujte.

    LP

  2. #2

    Privzeto

    Za en teden v paco z njimi, bres soli! Pozno zvečer pogreti pečico na 100C, šape naložite v debelejšo kozo, dodajte vso rzpoložljivo zelenjavo, dodajte močne divjačinske začimbe, vino , žlico gor?ice, prelijte z divjačinsko juho, ter dobro pokrijte posodo. N 100C se naj duši, celih 12 ur, naslednji dan šape razrežite, omako precedite in postrežite z željeno prilogo.
    dobr tek

  3. #3

    Privzeto

    Hvala,dandy, bomo naredili.Upam, da bo uspelo.
    Lep pozdrav

  4. #4

  5. #5

    Privzeto

    Citat web404 je objavil: Pokaži objave
    12 ur?
    Ja dolge bodo če boš na pručki pred pečico sedel z pivom v roki in gledal ......
    zato pa je napisal kdaj se da dušit......pozno zvečer Hesta je takoj razumela da se v postelji počaka dokler ni dušeno.
    Last edited by alojz1; 13. February 2011 at 21:35.

  6. #6

    Privzeto

    Pri takih nasvetih bodo pa še meni všeč ratale

  7. #7
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Kako naj pripravim medvedovo meso? Kaj bolj enostavnega prosim, saj nisem ravno ekspert.

  8. #8

    Privzeto kulinarika

    Naredi pečenko pa bo enostavno in dobro.

  9. #9
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    kvaša in postopki pa kot ostala divjačina a-ne?

  10. #10

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ja dolge bodo če boš na pručki pred pečico sedel z pivom v roki in gledal ......
    zato pa je napisal kdaj se da dušit......pozno zvečer Hesta je takoj razumela da se v postelji počaka dokler ni dušeno.

    Tule v kleti Erazmus študentskega doma kjer živim nam visi že en teden. Komaj čakam da ga odpremo

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •