Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 66

Tema: CAC - Radgona 2009

  1. #21
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Hmmm, se mi zdi, da moram tu opozoriti, da bo golaž v nedeljo in ne na pasji dan v soboto. Da ne bo dolgih noskov.

  2. #22

    Privzeto

    Ej hudič,zakaj ga pa ne kuhate v soboto?Bi bolj do izraza prišlo.Če bi bil dober,bi mogoče še v nedeljo prišla nazaj,tako ga bom pa izgleda morala spet sama kuhati.Jaz pa res nimam sreče.
    Spet bo klasika pela.Sendviči pa čevapčiči.Brrrr...
    LP Tjaša

  3. #23

    Privzeto

    Tudi mi pridemo, Veper, lunci daj še eno porcijo zame, saj sama ne bom imela časa letat okoli, bom polnozaposlena ves dan.Že vnaprej se ti zahvaljujem.

  4. #24

    Privzeto

    Aja, golaž bo v nedeljo, škoda, v nedeljo smo že na CAC Maribor.

    Upam, da bo v Radgoni vsaj kaj lepega za oko, vsekakor si bom pobliže ogledala VI.grupo.

  5. #25

    Privzeto

    Hesta,izgleda,da bove morale golaž res same skuhati.Tudi jaz upam,da bom videla kaj lepega za oko v soboto.
    LP Tjaša

  6. #26

    Privzeto

    Ja, jaz bom spet en velik kotel golaža skuhala za naše srečanje v maju, že vsi sprašujejo po njem.
    V Radgoni je zelo malo prijavljenih psov, prav tako v Mariboru ni veliko, mi gremo v maju še na dva CACIB-a v Švico in v San Marino, tam pa bo kaj za videt, pa konkurenca tudi.

  7. #27

    Privzeto

    Pri nas bomo pa še videli,kako bo z razstavami.Smo sedaj začeli delati na drugem področju.Fant in dekleti se sedaj pilijo v sledenju Zaenkrat jim kar gre,skoraj boljše kot poslušnostTisto bo pa treba piliti.
    LP Tjaša

  8. #28

    Privzeto

    Predvidevam, da bo kdo tudi v Radgoni doživel veliko razočaranje, zakaj , ne povem, pustimo se presenetiti.

  9. #29
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    podrta preza
    Prispevki
    62

    Privzeto

    A ima mogoče gdo podatke koliko psov je za Radgono sploh prijavljenih??
    Slišim da veliko manj kot pred 2 letoma.
    LP Lakl

  10. #30

    Privzeto

    Ja, manj.Baje po zadnjih podatkih 160.Če bi bila razstava na Primorskem, kot je bilo rečeno lani v Šentjerneju, stavim, da bi jih bilo več, pa tudi izbor sodnikov morda ni najboljši, so pa še stvari, o katerih bomo komentirali, ko se stvar zaključi, čeprav mi grejo lasje pokonci, ker vem da se je spet nekomu zgodila krivica.Bolje, da sem tiho, da ne bo spet kake hude krvi.

Stran 3 od 7 PrvaPrva 1234567 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •