Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Rezultati 61 do 66 od 66

Tema: CAC - Radgona 2009

  1. #61

    Privzeto

    me zanima,imaš mogače kakšen link,radgone se nisem oddeležil zaradi službene obveznosti ,bi pa se katere od razstav v prihodnosti lp

  2. #62

    Privzeto

    Na tem linku imaš razpored vseh prireditev čez celo leto.

    http://www.kinoloska-zveza.si/sl/razstave/seznam

    LP Tjaša

  3. #63

    Privzeto

    Citat Hesta je objavil: Pokaži objave
    Stečina!Tudi meni tiste psice niso bile všeč, prepričana sem bila , da bo samec BOB, ni tvo pes edini , ki se mu je na ta dan zgodila krivica, izredno pa te spoštujem, ker imaš tako mišlenje, glede paritev in vsega, samo jaz na tvojem mestu ne bi čakala do 8 leta.Psa pa le še kje pokaži, predlagam ti CACIB Lendava- tuji sodniki, brez vez in poznanstev.
    Hubertus, bom probala dobiti vse rezultate .

    Saj ga bom. Nisem jezen, naslednja priložnost bo 6. državna razstava lovskih pasem 2010. Morda pa tudi že kaj prej. Glede na to, da sem iz osrčja notranjske in njenih gozdov, pa je Lendava za mene vseeno malo daleč. Poleg tega naju letos (pes je pri treh letih kar odzorel) čaka še vzrejna in pa samostojna državna tekma po KS.

  4. #64

    Privzeto

    Saj ni letos samo v Lendavi razstava.Vsak mesec je v Sloveniji kakšna.Na linku,ki sem ga prilepila en post višje je kompleten razpored razstav.
    Sicer je pa Slovenija tako majhna,da jo prevoziš v parih urah.Tako da razdalje niso velike in nobena razstava ni daleč.Jaz sem iz Kočevja,Hesta pa prihaja iz Gorenjske.
    Tudi pri nas in pri njih se letos pripravljamo na telesne ocene,vzrejne preglede in tekme.
    LP Tjaša

  5. #65

    Privzeto

    Lunca hvala za informacijo, al nisem tako zabit, da ne bi znal pogledati na uradno stran KZS, ali kontaktirati ga. Okleščen, saj sem navsezadnje kar veliko kontaktiral z njo, ko smo delali tečaje in sprejemne izpite za sodniške pripravnike. Vseeno hvala.

  6. #66

    Privzeto

    Upam, da bo 2010 lovska razstava lepša, pa izbor sodnikov boljši, jaz ti vsekakor želim veliko uspeha s tvojim štirinožnim prijateljem na vseh področjih, je res lep kuža in verjetno tudi priden v delu.Če se pa odločiš , da prideš še kam drugam, se pa javi.

Stran 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •