Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 66

Tema: CAC - Radgona 2009

  1. #1

    Privzeto CAC - Radgona 2009

    LKD Maribor organizira 5. državno razstavo psov lovskih pasem. Razstava bo v soboto, 18.4.2009 v Gornji Radgoni (v okviru sejma Lov).

    Sodniki:

    • terierji in jazbečarji - Milan Udovč
    • goniči in krvosledci - Milan Ambrožič
    • ptičarji - Vlado Bogdanovič
    • šarivci - Jože Pangerl
    • prinašalci - Marija Kavčič (v okviru CAC Gornja Radgona bo tudi specialna razstava za prinašalce)


    Zadnji rok prijave: 10.4.2009

    Prijavnica:
    http://kinoloska-zveza.si/dokumenti/...%2001%2009.pdf



  2. #2

    Privzeto

    Breza!
    Prosim, če preveriš.A ni morda Miloš Ambrožič za VI.FCI?Lahko se tudi motim.
    LP

  3. #3

    Privzeto

    Hmmmm....na seznamu sodnikov pri KZS piše Miloš Ambrožič, na prijavnici za razstavo pa Milan Ambrožič....

    Gospoda ne poznam, zato tudi ne vem, kaj od tega je prav. Sem ime prepisala s prijavnice.

    Bi pa prosila, da kdo od teh, ki sodnika za goniče g. Ambrožiča poznajo, povedo, kako mu je v resnici ime.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Miloš...
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  5. #5

    Privzeto

    Ja, potem je pa pravi.Sem mislila, da je kateri novi sodnik s celotno VI.grupo.

  6. #6

    Privzeto

    Ker nisem ravno poznavalec razstav, me zanima, ali mora krvosledec ki je prijavljen v skupino starejših od 18 mesecev imeti opravljeno UP po krvni sledi.

  7. #7

    Privzeto

    Ni treba,razen če si ga vpisal v razred delovnih.Lp

  8. #8

    Privzeto

    Samo za razred delovnih mora k prijavnici priložiti potrdilo o opravljenem delovnem izpitu (opravljeno državno tekmo).
    Za razred odprtih pa ne potrebuje priložiti nobenega dodatnega papirja, razen fotokopije rodovnika psa in pa izpolnjeno prijavnico.
    LP Tjaša

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Citat slednik je objavil: Pokaži objave
    Ker nisem ravno poznavalec razstav, me zanima, ali mora krvosledec ki je prijavljen v skupino starejših od 18 mesecev imeti opravljeno UP po krvni sledi.
    Da dopolnim predhodnike:

    Če ga hočeš prijaviti v razred delovni moraš najprej opraviti ustrezno tekmo (pri krvoslednikih verjetno državno po krvi) nato pa na KZS zaprositi za certifikat o delu s katerim psa prijaviš na razstavo.
    Samo na tak način lahko pes postane državni prvak v lepoti.
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  10. #10

    Privzeto

    Pa kaj ni povsem normalno,da zaprosiš za certifikat na KZS po opravljeni državni tekmi?
    LP Tjaša

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •