Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Remington 870 Marine Magnum

  1. #1

    Privzeto Remington 870 Marine Magnum

    Jaz mam pa tole naročeno. Remington 870 Marine Magnum

    Last edited by wolf1; 18. February 2009 at 14:19.
    Semper Fi

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Ja lepo. Kaj pa cena in nabojnik...a boš za jago ali samo za streljanje uporabljal?

    Sem pa videl eno zadevo policijsko /drugače je v prosti prodaji), ko z enim regulatorjem urejuješ ali je polavtomat ali pa potezna šibrenica, ker uporabljajo za demostrante gumjaste naboje in polavtomat ne repetira sam. Samo pogruntajo pa vse. Je veliko tega na trgu, samo odločit se moraš zakaj in kako.
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3

    Privzeto

    Cena je mal čez 1000€. Nabojnik ma pa 6 patronov. Uporabljal bom pa sam za streljanje. Se mi pa zadeva dopade ker je niklana. To šibrenico pa uporabljajo predvsem pri Coast Guard-u v ameriki, ker je pač zaščitena proti rji in slani vodi. Drugače je pa brez čokov. Kaliber je pa 12/76 lahko pa tud 12/70. Bo pa še kak mesec za počakat, ker pride direkt iz amerike.

    Tist je bil pa vrjetno Benelli M3. Kokr jaz vem ma samo ta model ta način, da lohk strelaš polavtomatsko in pumapš.
    Semper Fi

  4. #4
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    No en naš lovec je hodil na jago s policijsko pumparco . Sam imam tudi polautomatko Franchi. Stara je 40 let. Deluje kot nova. Cev očistim 1X letno po koncu sezone

  5. #5

    Privzeto

    Zadeva je doma. Nabavljeno v Italiji.

    Semper Fi

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •