Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Lovčeva knjižnica

  1. #1

    Privzeto Lovčeva knjižnica

    kako so kaj bogate vaše knjižnice? Ali ima kdo popolno zbirko Zlatorogove knjižnice (kje bi dobil seznam), ali pa vse revije Lovec?

  2. #2

    Privzeto

    Seznam je običajno na koncu vsake Zlatorogove knjige. Žal tudi meni manjkata knjigi 2 in 4, na začetku jih pač nismo prejemali vsi. Poleg tega pa je izhajala še strokovna knjižnica (razni Priročniki), ki pa jo je bilo moč le posebej naročiti in kupiti.

  3. #3

    Privzeto

    Meni manjka samo letnik 1928, ostale lovce imam.

    Zlatorogovo imam popolno, pa še seveda mnogo druge lovske literature, ki je izšla v teh letih.

  4. #4

    Privzeto literatura

    Lep pozdrav. Od lovcev mi manjkajo prvi štirje letniki 1910, 1911, 1912, 1913. Zlatorogovo zbirko imam kompletno. Dosti imam tudi druge lovske literature in lovskega leposlovja.
    Če ima kdo kaj za prodat ali menjat revije Lovec se priporočam.
    Pa ravne lavfe

  5. #5

    Privzeto

    Tica, ali teh dveh knjig ne moreš dobiti, recimo v knjižnih antikvariatih ali na bolšjaku? Jaz sem naprimer knjigo Naš lov, 1937, ki je prva slovenska knjiga o lovu (na sliki) dobil v antikvariatu.Potem sem našel še knjigi Naš lov I inII, 1952,katere pa sem podaril mojemu mentorju.

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Prve številke Zlatorogove knjižnice je tudi v antikvariatih težko dobiti. Imajo že nekaj časa tam mojo tel. številko, če bi se knjige pojavile, pa sem še vedno brez. Tako da se lahko zanašaš zgolj na srečo in čakaš. Čisto po jagsko.

  7. #7

    Privzeto

    Bo treba kar večkrat do Stanke.Ona je prava legenda antikvarjev, ne vem pa, ali sploh še dela, ali pa je že v penziji. Jaz že dolgo nisem bil tam.Skratka, meni je zrihtala vse kar sem rabil.Tudi Valvazorjeve grafike mojega kraja, naprimer! Potem imaš še Glavana v pdhodu Maxi Marketa, pa en kup preprodajalcev na bolhi, tako da ni problema, vse se dobi, če se hoče.

  8. #8
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    Bo treba kar večkrat do Stanke.Ona je prava legenda antikvarjev, ...
    Po mojem še dela. Prejšnji teden je bila tam.

    Za začetne cifre knjig sem kar v nekaj antikvariatih vpisan, pa jih kar ni. No, večino pa imam.

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Potrebujem knjigo Bolezni divjadi iz Zlatorogove knjižnice, za kupit? Kdo ve, kje jo lahko kupim?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  10. #10

    Privzeto

    Jaz bi pa kupil knjigo: Veljko Vari?ak - Ocenjevanje lovskih trofej 1998.
    Ali mogoče kdo ve, kje bi jo lahko kupil?
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •