Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 45

Tema: Lovčeva knjižnica

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Lovčeva knjižnica

    kako so kaj bogate vaše knjižnice? Ali ima kdo popolno zbirko Zlatorogove knjižnice (kje bi dobil seznam), ali pa vse revije Lovec?

  2. #2

    Privzeto

    Seznam je običajno na koncu vsake Zlatorogove knjige. Žal tudi meni manjkata knjigi 2 in 4, na začetku jih pač nismo prejemali vsi. Poleg tega pa je izhajala še strokovna knjižnica (razni Priročniki), ki pa jo je bilo moč le posebej naročiti in kupiti.

  3. #3

    Privzeto

    Meni manjka samo letnik 1928, ostale lovce imam.

    Zlatorogovo imam popolno, pa še seveda mnogo druge lovske literature, ki je izšla v teh letih.

  4. #4

    Privzeto literatura

    Lep pozdrav. Od lovcev mi manjkajo prvi štirje letniki 1910, 1911, 1912, 1913. Zlatorogovo zbirko imam kompletno. Dosti imam tudi druge lovske literature in lovskega leposlovja.
    Če ima kdo kaj za prodat ali menjat revije Lovec se priporočam.
    Pa ravne lavfe

  5. #5

    Privzeto

    Tica, ali teh dveh knjig ne moreš dobiti, recimo v knjižnih antikvariatih ali na bolšjaku? Jaz sem naprimer knjigo Naš lov, 1937, ki je prva slovenska knjiga o lovu (na sliki) dobil v antikvariatu.Potem sem našel še knjigi Naš lov I inII, 1952,katere pa sem podaril mojemu mentorju.

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Prve številke Zlatorogove knjižnice je tudi v antikvariatih težko dobiti. Imajo že nekaj časa tam mojo tel. številko, če bi se knjige pojavile, pa sem še vedno brez. Tako da se lahko zanašaš zgolj na srečo in čakaš. Čisto po jagsko.

  7. #7

    Unhappy knjige

    Knjige se da kupiti na Lovski zvezi Slovenije, vsaj tako je pisalo v reviji Lovec
    ( junij 2009 ). Sam sem poslal že tri emaile, vendar odgovora še ni, oziroma še slabše. Moji tri emaili poslani v razmaku treh tednov niso bili sploh prebrani, nihče jih še ni opazil. Po moje malo neodgovorno, ali pa imajo email samo za okras, češ mi smo moderna organizacija. ;-)

    Lovski pozdrav !!!

  8. #8
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Jaz še vedno ponujam v menjavo 18ko, če jo kdo ima ;)

  9. #9

    Privzeto

    Klemenex, na LZS sem uspešno dokupil tri knjige, poslali so mi jih tri dni po naročilu na elektronski naslov. Res pa je, da sem jih naročil kakih 14 dni po objavi v Lovcu, julij in avgust pa sta meseca dopustov, tako da bo menda septembra bolje.

  10. #10

    Talking

    yeeaaa v tretje gre rado, v četrto pa že mora it :icon_:
    Dobil knjige, zdaj jih manjka samo še šest jereb si imel prav, kot zgleda je konec dopustov :icon_smile:

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •