Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 45

Tema: Lovčeva knjižnica

  1. #21
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    Jaz še vedno ponujam v menjavo 18ko, če jo kdo ima ;)

  2. #22

    Privzeto

    Klemenex, na LZS sem uspešno dokupil tri knjige, poslali so mi jih tri dni po naročilu na elektronski naslov. Res pa je, da sem jih naročil kakih 14 dni po objavi v Lovcu, julij in avgust pa sta meseca dopustov, tako da bo menda septembra bolje.

  3. #23

    Talking

    yeeaaa v tretje gre rado, v četrto pa že mora it :icon_:
    Dobil knjige, zdaj jih manjka samo še šest jereb si imel prav, kot zgleda je konec dopustov :icon_smile:

  4. #24
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    A je kdo zasledil kak cenik teh knjig?

  5. #25

    Privzeto

    V oglasu so bile zraven cene

    lp

  6. #26
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Aja, super. Hvala.
    Sicer sem mel v mislih na straneh LSZ, ampak se najde v oglasih za kak € cenej.

  7. #27

    Privzeto knjige

    Na zalogi imam sledeče knjige iz Zlatorogove knjižnice: 1/1, 4, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34, 36. Knjige bi prodal ali menjal za Lovski priročnik 1/2 in knjigo št. 2 iz zlatorogove zbirke.

  8. #28

    Privzeto knjige

    Če kdo potrebuje knjige: Naš lov, letnik 1952 in lovske priročnika naj me obvesti prek zasebnega sporočila.

  9. #29

    Privzeto Nov lovski priročnik

    Včeraj sem prevzel nove zlatorogove knjige, letos smo dobili prenovljen in razširjen lovski pripočnik.

    Prvi vtis, knjiga je ogromna, a ko jo malo prelistaš, hitro ugotoviš zakaj. Res da nisem imel veliko časa, da bi si jo podrobno ogledal, a za enkrat lahko rešem samo super. V knjigi ni da ni kaj se tiče lovstva, vse je zbrano na enem mestu.
    Mislim, da bo knjiga prišla prav vsem, tako mladim, ki lovstvo komaj spoznavajo, kot tudi tistim, ki smo že nekaj časa v lovstvu, a smo kaj že pozabili.

    Tako, da komaj čakam, da bom imel čas in začel brati.

    Avtorjem pa čestitke za izdelek

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Se pridružujem mnenju, res nič ne manjka, še mene so dali noter......

Stran 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •