Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: .22 lr za lov?

  1. #11

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    "To puško ne moreš dobiti, ker je vojaška. Potrebna bi bila temeljita predelava, pol pa ni več ta puška- moje mnenje."
    To ni vojaška puška!!

  2. #12

    Privzeto

    Replika vojaške, mislim pa da za na strelišče ni nobenih ovir!

  3. #13

    Privzeto

    Se s polavtomatskimi puškami lahko izvaja lov?
    Da! Nikjer pa ne piše, kako mora izgledati, le omejeno število nabojev ima.
    Omenjena puška je polavtomatska!

  4. #14
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Spoštovani Karel. Verjetno je to tudi odvisno od UE in referenta. Naš lovec je kupil policijski PAP kal 12. in je moral zamenjati kopito (naredil leseno). Za na strelišče mislim, da ni problem, moral bi pa biti član kakega strelskega društva. Mene bi bilo sram hoditi po lovišču s takimi rambo puškami.

  5. #15

    Privzeto

    moje mnenje je, da se strinjam s karelom, ter kot je napisal mora imeti omejeno st. nabojev, res pa je da bi me blo sram hodit s taksno pusko po loviscu

  6. #16
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    To puško ne moreš dobiti, ker je vojaška. Potrebna bi bila temeljita predelava, pol pa ni več ta puška- moje mnenje.
    Pri nabavi orožja te noben zakon ne ovira v zunanjem videzu orožja, ne za lov ne za šport, pomembno je samo da nima možnost avtomatskega streljanja. Tako je vsaj v naši UE, tako da ne bi bilo potrebe predelavat orožje in nehajte ljudi zavajat z takimi izjavami.

  7. #17

    Privzeto

    "detel" in "pubi" - v prvem postu, na to temo, sem napisal, da je od posameznika odvisno, s kakšnim orožjem bo izvajal lov. Če je nekoga sram, je to njegova odločitev. Ravno tako je pri pištolah in revolverjih, ki tudi niso le lovsko orožje.
    Izdaja dokumentov, ne more biti odvisna od UE in referentov. Tako prosilec, kot izdajatelj dokumenta, morata poznati ZORO, ga upoštevati in se po njem ravnati.

  8. #18

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    Izdaja dokumentov, ne more biti odvisna od UE in referentov. Tako prosilec, kot izdajatelj dokumenta, morata poznati ZORO, ga upoštevati in se po njem ravnati.
    Amen
    V kraljestvu Zlatoroga

  9. #19
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tisto "mora" o poznavanju zakona stoji na trhlih nogah Niti dve UE ne delata enako.

  10. #20

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Tisto "mora" o poznavanju zakona stoji na trhlih nogah Niti dve UE ne delata enako.
    Amen
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •