Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Mp-221 "artemida"

  1. #21

    Privzeto

    http://www.wildundhund.de/forum/view...light=artemida


    Debata o tej puški iz nemškega foruma.Za tiste,ki znate mal švabsko!Lp.

  2. #22
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Hunterxxxl, malo bolj vsaj približno po pravopisu prosim, da te vsi razumemo!

    admin
    Oprost šefe Se bom drugič spomnu na tvoje besede:icon_:
    Sej Gorenci se zastopmo...
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  3. #23

    Privzeto xxx

    a je mogoče kdo lastnik te puške pa da lahko pove iz lastnih izkušenj nekaj :natančnost,..............

  4. #24

    Privzeto xxx

    a se bo kdo oglasil al ne......

  5. #25
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Dik povem ti samo to,da rusi kaliber 7,62 pojmujejo enako kot 308 kar pa nikakor ni isto.Izkušnje imam z enostrelno prelamačo iž v cal308 in ni vredna imena puška. V drugih kalibrih pa se obnese povprečno. Torej v ruske puške in točnost bom vedno dvomil in jih nikoli več ne bom kupoval. O Artemidi sem slišal podobne zadeve ampak poglej če puško rabiš samo za pogone ne bo slabo ker tako in tako streljaš na 30-50 metrov. Ne dam pa roke v ogenj ,da boš uspel narediti tudi preizkus na 70m brez optike ali na 100 z optiko. To kar sem zapisal je moje mnenje in ne vem ali si hotel to ampak da ne boš ostal brez odgovora sem zapisal mojo izkušnjo.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #26

    Privzeto

    Predvidevam, da želiš to puško za lov divjih prašičev.
    Enako funkciji ima vsaka kombinirana puška, če uporabiš v gladki cevi ustrezeno strelivo (slug, idealka, smolenka), ki jih je cela paleta. Še več. Pred lovom ne veš, kakšno bo tvoje stojišče. Lahko streljaš z kroglo in daljnogledom. ali pa v gostem snameš daljnogled in najprej streljaš z idealko, ki ni tako občutljiva na ovire.

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat dik je objavil: Pokaži objave
    a je mogoče kdo lastnik te puške pa da lahko pove iz lastnih izkušenj nekaj :natančnost,..............
    Stran od pušk krogla-krogla pod 2jurja.

  8. #28

    Privzeto

    Kolega ima Baikalovo bock risanico 30-06/30-06 ,je zadovoljen z njo.Natančnost, oba strela z daljnogledom 1-4 x22 meopta v 4 cm na sto brez problema.Tako da nima nobenih problemov.

  9. #29

    Privzeto xxx

    za bok varijanto sem že slišal da je dokaj vredu mene bolj zanima hamerles izvedba tako da bi rad dobil čim več informacij o tej zadevi,saj puška ne izgleda slabo najbolj pa me seveda privlači cena,ker za ta denar roko na srce tudi če mi zgrmi na tla me ne bo kap kar pa ne morem trditi če bi se mi to zgodilo z merklom ali čim podobnim.
    Tako da vas lepo prosim fantj vi kar veslo pišite.....

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •