Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: Mp-221 "artemida"

  1. #11

    Privzeto

    A zdej ima pa vsak svojega boga
    Jaz imam rajši Diano, ni tako sovražna do moških kot Artemida

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    A zdej ima pa vsak svojega boga
    Jaz imam rajši Diano, ni tako sovražna do moških kot Artemida
    Tarfila ima v skladu s svojim podpisom raje ta žlehtne. Tud boginje. Je pa vprašanje, ali se ta tako kot Diana tudi pusti za jošk prjet?

  3. #13
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    A zdej ima pa vsak svojega boga
    Jaz imam rajši Diano, ni tako sovražna do moških kot Artemida
    Artemida ni bila sovražna do moških, ampak le njene častilke. Ona je samo po nesreči ustrelila divjega lovca Oriona, v katerega je bla zalublena !!!Tok de Orion jo je sigurn v času prazne lune...Ja pa še za ZR7: eden od likov Artemide je upodobljen z 12 joški !
    Last edited by tarfila; 28. August 2010 at 15:01.
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  4. #14

    Privzeto

    JAz pa odpiram tole temo ko mal munjen,mislim da bo kdo kej pametnega od puške napisal,pa vm "starinam" samo joške iz slik,kipov in domišljije po glav hodjo!
    A RES NOBN NIČ NE VE OD TE PUŠKE????
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #15
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    SEJ SMO SE ŽE TUD MAL NAZAJ MENIL ;)

    http://www.forum-lov.org/index.php?o...pper&Itemid=56
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Link ne deva
    Na drug stran "risanic" maš še neki.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #17

    Privzeto

    Za ameriko jo uvaža Remington. Nekateri so nad njo navdušeni, drugi skeptični. Predlagam, da si preberete komentarje.
    Tudi komentarji na hrvaškem lovskem forumu so. Vendar pod strokovnem nivojem, saj nekateri pojma nimajo o čem sploh pišejo.
    Je pa logično, da je treba imeti v obeh ceveh enake naboje in ne različne teže krogel.

  8. #18
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ja usak cev drujga. U en težko kuglo za bliz u tadrug pa lahko iz veliko ladngo za na delč
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #19

    Privzeto

    Sem tudi tam že prebiral,pa ni nekih koristnih nasvetov oziroma izkušenj....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #20
    ZR7 Guest

    Privzeto Kdo te pa razume?

    Hunterxxxl, malo bolj vsaj približno po pravopisu prosim, da te vsi razumemo!

    admin

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •