Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 95

Tema: Baikal mp 153

  1. #71
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Poišči več odgovorov pod temo Divjad/ Vrane.

    Na hitro:

    Ker je vprašanje v temi Baikal MP53 ti iz prve roke povem, da je omenjena puška odlična izbira za vrane. Letos sem jo začel uporabljati tudi sam in sem zelo zadovoljen.

    Naboji pa so se mi najboje izkazali v kal 12/70 naslednji naboji:

    Rotweil special 12F 12/67.5 2.7 mm
    Geco Jagd 36 12/70, 36 g 2,7 mm,
    Rotweil special 36 12/70 3,0 mm.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #72

    Privzeto

    Tud mene precej matra da bi jo imel, baje je res dobra.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #73

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Poišči več odgovorov pod temo Divjad/ Vrane.

    Na hitro:

    Ker je vprašanje v temi Baikal MP53 ti iz prve roke povem, da je omenjena puška odlična izbira za vrane. Letos sem jo začel uporabljati tudi sam in sem zelo zadovoljen.

    Naboji pa so se mi najboje izkazali v kal 12/70 naslednji naboji:

    Rotweil special 12F 12/67.5 2.7 mm
    Geco Jagd 36 12/70, 36 g 2,7 mm,
    Rotweil special 36 12/70 3,0 mm.
    Pozdravljen

    Kok dolgo cev pa uporabljaš? Zato, ker maš več varjant in sicer 61, 66, 71 in pa 75 cm dolge cevi. Sprašujem zato, ker me zanima na kok jih "pobiraš" oz a se splača kupit z daljšo cevjo ali ne. Sam se neki ogrevam za 71 cm dolgo cev.
    Pa tvoje izkušnje?

    Hvala

  4. #74
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Imam 66cm cev. Že to je precej dolga cev in mislim, da daljše ne potrebuješ, nimam pa izkušenj, kaj bi ti daljša cev prinesla. Imaš pa pri puški nekaj menjalnih čokov in pač daš polni čok, če ti je prioriteta streljati bolj na daleč. Po mojih izkušnjah pri vranah, ni treba streljati na nevem kako daleč, če znaš, jih privabiš še preblizu.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #75
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Ja polavtomat pa kratka cev glih za vrabce strelat......
    Vsega in svasta preberes tukaj....
    Last edited by tinko balinko; 29. September 2012 at 22:53.

  6. #76
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    Ja polavtomat pa kratka cev glih za vrabce strelat......
    Vsega in svasta preberes tukaj....
    Se ti zdi da, je mp153 s 66cm glih za vabce streljat? Al kaj bi rad povedal?
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #77

    Privzeto mbaikal 233 sporting

    baikal 233 ea sporting..a kdo ma izkušnje kaj s to puško..mi lahk kdo kaj več pove??

  8. #78
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    stran od teh jajc...
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  9. #79

    Post mp 153

    Odlična za ta denar!V dveh letih popokala že vse vrste municije tako šiber kot idealk,brez zastojev.

  10. #80

    Privzeto Mp 155

    [ATTACH]13115[/ATTACH


    Nova Baikal mp155 (izbolšana mp153). Zdej se mora dobr ulaufat poj pa na lov.
    Kateri čok uporablate za race?
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

Stran 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •