Stran 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 95

Tema: Baikal mp 153

  1. #51
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat wolf1 je objavil: Pokaži objave
    z super magnumom 12/89 užgal v zaprti preži, da me je kar sezulo iz klopce...tko je k puško držiš k ni treba...pa tud en čas nisem slišal
    Kaj pa lisica?:icon_:
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #52

    Privzeto

    Kako se pa kaj obnesejo idealke v tej šibrenici? A ne bi bla to huda puška za prašiče če maš notr idealke na puško daš pa rdečo piko?
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  3. #53
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa lisica?:icon_:
    Je bla tud gluha najbrž :icon_:

  4. #54

    Privzeto

    Jaz to puško uporabljam že drugo sezono. Postrelil sem veliko najrazličnejših nabojev in ni bilo zastojev.
    Predvsem se obnese na lovu na sive vrane (race). Na skupnih jagah sem tudi nekaj lisic pospravil.
    Paziti pa je potrebno da na puški nastaviš pravilno moč vzmeti za različno moč nabojev (ključek in vijak na koncu nabojnika), drugače se ti kakšen trap zatakne. Udari pa zato, ker ni pravilno nastavljena moč naboja (nastavljeno na low in streljaš super magnum - takrat rukne).
    Idealke se lahko zelo natančno strelja, samo pogruntat je treba kam nese. (Meni na 30 m 20 cm v levo.)
    Ima pa močan psihološki učinek predvsem na starejše jagre.

  5. #55
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat corvus je objavil: Pokaži objave
    J...
    Ima pa močan psihološki učinek predvsem na starejše jagre.
    že letim kupit

  6. #56

    Privzeto

    Ne bo ti žal, za tako ceno je to to. sam zdaj so menda že po 400€. To je robustna ruska zadeva k je skor ni treba pucat. Vrane sem čakal v snegu in ledenem dežju - na koncu sem jih dobil ker so bile nizke (vrane) in to brez najmanjšega zastoja pri puški (pri vranah drugače).
    kolega jo ima tudi in ko greš v tandemu ni da ni....

  7. #57
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Dobr teden je že pri meni doma,do sedaj sem jo preizkusil samo na strelišču,glede na videno sem presenečen.Nestrpno pa že pričakujem zimske noči in srečanj z zvitorepko.Bojda pa cena ne bo več dolgo tako nizka,obetajo se spremembe na tem področju.
    Povezava 7081
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  8. #58
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    NeverLand
    Prispevki
    104

    Privzeto

    Vprašanje za tiste, ki imate to puško: za koliko metrov se poveča "uporaben" domet šiber za lovsko pravičen strel z naboji 12/89 v primerjavi s klasičnimi 12/70?

    Hvala in lep pozdrav

  9. #59
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat Lakotnik je objavil: Pokaži objave
    Vprašanje za tiste, ki imate to puško: za koliko metrov se poveča "uporaben" domet šiber za lovsko pravičen strel z naboji 12/89 v primerjavi s klasičnimi 12/70?

    Hvala in lep pozdrav
    Streljam do 70 metrov. Full čok. In lepo pade (lisica mislim)

    Kako se pa kaj obnesejo idealke v tej šibrenici? A ne bi bla to huda puška za prašiče če maš notr idealke na puško daš pa rdečo piko?
    Za rdečo piko nima montaže, vem pa da nekje dajo gor, samo nisem še videl. Idealka pa je tako, streljam z BRENNEKE, da majo kanalčke ob strani, čok M in pade na 35-50 metrov v grupo 10 cm :)
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #60
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Montaža za rdečo piko: na temu forumu je par slikc:
    http://www.shotgunworld.com/bbs/view...127056&start=0
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

Stran 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •