Stran 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 139

Tema: Hranjenje psov

  1. #121
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ravno v soboto smo imeli predavanje o kinologiji za lovski izpit. Predavatelj nam je rekel, da surovega mesa svojim istrijancem ne daje, temveč ga vedno malo prekuha - prav zaradi zajedavcev in drugih bolezni.

    Po drugi strani, pa sem od ene nutricionistke za živali slišal, da je prav surovo meso za živali kot je pes, zaradi njihovega načina prebave, zelo zdravo.

    Zdaj pa se naj človek odloči...

  2. #122

    Privzeto

    [QUOTE=PROF.racoon;81629
    Zdaj pa se naj človek odloči... [/QUOTE]
    Če boš imel psa skuhaj kos mesa, drugega pa daj surovega. Naj se pes odloči.
    Nikoli pa psu ne dajemo surovih pljuč ampak jih dobro prekuhamo.

  3. #123
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    ...
    Naj se pes odloči.
    ...
    Hahahaha... Sem se nasmejal...

  4. #124
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Kaj pa vsi pasji sorodniki tudi jedo kuhano ? Pes, ki nekaj let uživa samo "umetno", ni več sposoben prebaviti koščka mesa in želodec se mu zelo zmanjša. Zato so moji psi vedno jedli tudi surovo in tudi bodo. Ajde, sedaj pa napad !!!

  5. #125

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    ... Ajde, sedaj pa napad !!!
    Ratatatatatataaaaaa. A sem zadel?

    Ok, resno vprašanje. Vampi srnjadi. Katere bolezni lahko pes pokasira s hranjenim kot pravi Breza surovih le grobo očiščenih srnjih vampov?
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #126

    Privzeto

    damayanti,jaz občasno dajem našim psom surovo.Pošteno povedano moram takrat skoraj paziti prste,da mi jih ne požrejo,pa še derejo se tako,ko jim režem meso,da jih skoraj ni za poslušat.Naši,ko vidijo,da je surovo na jedilniku se jim dobesedno zmeša.Hranim pa pretežno divjačino,konjsko meso,perutnino in govedino.Svinjina je redko na jedilniku.Običajno samo kakšen surov svinjski rep.Vso meso kupujem pri mesarju,divjačino naročim v Nimrodu,občasno mi kakšno srce in pljuča zrihta revirni lovec.Jetr ne dajem veliko,ker so premočna.Naši občasno hranjenje z surovim dobro prenašajo.Dajem ga tudi mladičem,tam od 5 tedna naprej.Glede na to,da vsebuje surove nepredelane proteine je dobro za mišično maso.Kar se pa parazitov tiče je pri nas dehelmintizacija na sporedu vsake 3 mesece.

  7. #127
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Hrano dobim iz klavnice. Je pregledano. Predvsem hranim požiralnike in sapnike, grla.... Navadim že psička. Zelo uživajo, ker je to njihova naravna hrana. En velik vzreditelj labradorcev po daje občasno goveje, surove vampe. Nima kej škodit. Eventuelno bi lahko pes dobil trakuljo, predvsem ehinokokus, če bi bilo meso ikravo, ampak pravim, meso je pregledano..... Kdor se boji pa naj ga prekuha in bo pes ravno tako užival. Surove perutnine in svinjene pa psi ne marajo.
    Last edited by detel; 6. March 2012 at 09:27.

  8. #128

    Privzeto

    Vidim, da imamo vsaj pri hranjenju kar enaka mišljenja. Vamp vedno dam surov. Samo operem ga. Vranica in jetra narežem in skuham. Če pes dobi preveč, bo mehko blato. Najslabša so pljuča. Malo hranilnih snovi, velika možnost okužbe z zajedalci in driska, če jih je preveč.
    Pozimi pa dajem tudi goveji loj. Surov(nasekam na kose). Vendar previdno. Kuhan povzroči driskavost, surov pa pretrdo blato (če ga je preveč).
    Po mojih izkušnjah je to odlična dodatna hrana za delovne pse pozimi.

  9. #129

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Kaj pa vsi pasji sorodniki tudi jedo kuhano ? Pes, ki nekaj let uživa samo "umetno", ni več sposoben prebaviti koščka mesa in želodec se mu zelo zmanjša. Zato so moji psi vedno jedli tudi surovo in tudi bodo. Ajde, sedaj pa napad !!!
    nič ne bo od napada. Ptičke so za aport, pa nič "čikat" detelček ...
    Pa daleč si ti od unih nutricionistk v temi , hehe ... do pol treh zjutraj pišejo literate :icon_mrgreen: kolk je kaj zdravo
    nimaš šans , hahaha


    samo vseeno teorija tale s skrčenjem mi pa ne potegne.
    kako se lahko zmanjša... kvečjem razširi, če so pa briketi suhi, pa ko se nažlampa čez se še napihnejo. Z naravnimi predniki si pa verjetno volkove pa lisice mislil ? Ravno 12-15 let nimajo življenske dobe.. ali imajo ?. Tam v šasu sedanje starosti mojih psov grejo v večna, kolikor vem( a prav vem?), moj pes je pa še sedaj pri 8ih letih tolk prtegnjen ,da se z mladiči preganja.

    Evo ti mal kontriranja , da debata ne zamre hehe...

    Sej načeloma jaz nisem nekej orto proti surovemu, pa tud moja dva dobita kakšen kos surovega, pa kuhamo tud, če je le čas, pa tud brikete dobita.
    Res pa da surovo zgolj določeno meso. Govedino, kakšno teletino, pa ribo( žimavka) ona itak za kos lososa dušo proda ( takoj za čokolado )
    Ostalo pa no way .

    Čeprav pa priznam, da gordon ni ravno kaj navdušen nad surovim mesom. Brikete je , ker če ni drugega mu tud ne preostane kaj veliko. Kuhano pa ...o to pa. Ampak ta simptom se imenuje drugače "presrana razvajena rit"
    razvadu se je pa takrat, ko ga je bilo treba poredit, ker me je bilo sram z njim okoli hodit, tja do 4 leta je bil ko "dahauski atlet"... šele potem je ratal psu/ samcu / podoben.

    Če bi jima dala pa na izbiro kaj bi onadva jedla Alojz oz kaj imata najraje..pol bi pa lahko zjutraj začela kuhat pa cel dan kuhala in pekla.

    Sršen; Se pridružujem tvojemu vprašanju

    Za ostalo meso vem.
    perutnina- razno razne salmonella bakterije
    svinjina- enako s tem da najbolj istopa lahko kakšna typhi, + trakulja+ še kaj
    Riba- trakulja+ gliste ( v glavah in kosteh)+ še kakšen metljaj

    za divjačino pa sploh ne vem, ponavadi gre v skrinjo, potem pa najprej za človeške riti, kar je pa stranskega produkta pa v pasje sklede

    Govorim za surovo- mal imam tud fobije še iz časov šolanja in kasneje obvezne prakse pa par let MB laboratorija. Pa raje v pisker fliknem ,tud če samo za par minut.
    moja cucka sta notranja stalno se me nekaj tiščita, po kavču se mi valita, pa v naročje lezeta( kljub velikosti)
    Čisto vsakič, ko se jih dotaknem si pa tud ne letim roke umit in gobcov jima tud ne razkužujem.

    Za surove kosti( goveje) Breza sem pa slišala ja , da naj jim ne bi zacementirale črevesja.
    samo kako je pa potem z zadahom ?

  10. #130
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Zadah . Ja, med setri je veliko izbirčnih. Dobri jedci so bigli, nemci pa labradorci. Te je treba držat na kratko. S kostmi pa previdno pri starih psev, ker jih rado zapre. Mlajši dobijo tudi piščančje, pa ni bilo nikoli nič narobe. Loj in vranice pa v majših količinah, ker povzročajo zelo mehko blato, sivo in črno.

Stran 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •