Stran 1 od 14 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 139

Tema: Hranjenje psov

  1. #1

    Privzeto Hranjenje psov

    Mene pa zanima koliko psov imate, s čim jih večinoma hranite?
    Sam imam dva psa, eno balkanko in eno mešanko. V glavnem jima tko na pol kuhamo. Makaroni, mal konzerve pa briketi zraven. Naletel sem na dost ugodne in zelo kvalitetne brikete Chudleys. A je že kdo slišal zanje?

  2. #2
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Predvsem brikete.
    Včasih za priboljšek ostanke naše hrane, vendar vedno pazim, da ne gre za kaj začinjenega ali kurje kosti.
    Tudi prejšnjega psa sem hranil z briketi.
    Seveda pa me ne boste videli kupovati briketov na Petrolu ali v Sparu!

  3. #3

    Privzeto

    Briketi, ostanki mesa (dobim pri mesarju-zmrznjeno), drobovina divjadi, kakšen povoz....sem ter tja testenine...
    Se mi je zredil za 1 kg, iz 9 na 10 kg, jazbečar. Je pa pes stalno zunaj, v pesjaku.
    Last edited by jazbec; 28. January 2009 at 16:05.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenska
    Prispevki
    68

    Privzeto

    Kar je ostalo od kosila samo soljeno kakšeno jabolko ,korenje,obvezno jajce (rumenjak)riž makaroni popara(tisti ki ste služili vojsko boste vedeli kaj je to) meso ,drobovino,povozi,ribe.Pa še bi se kaj našlo.Moram pa povedati da je to kuhala mama ki je v penziji.



    LP KARAKAL

  5. #5
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Briketi in pasji makaroni!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Z eno besedo bi rekel, da naj jedo pestro hrano (različno). Briketov se izogibam, ker povzročajo zobne obloge.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Briketi in včasih kakšen špehec! Tudi jest ne kupujem briketov na pumpah in veleblagovnicah!

    Psica je pa tudi vseskozi zunaj v pesjaku!

    LP

  8. #8

    Privzeto

    Pri nas so psi striktno na kvalitetnih briketih.Pri naših se do sedaj še najbolj obnese Royal Canin.Drugače pa dobijo med drugim tudi ribe(kuhane,pečene in občasno tudi surove),skuto,probiotične jogurte,ovsene in ječmenove kosmiče,riž,polento,zelenjavo ter nekje na tri tedne sočno,surovo, z kitami bogato govejo ali konjsko kost.Striktno se izogibam makaronov,svinjskega mesa in ostankov hrane z naše mize.To z veseljem vržem v kanto za odpadke.Tako nobeden nima problemov ne z prebavo in ne z kožo.
    LP Tjaša

  9. #9
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ok, ko smo pri hrani.
    Zaradi bližine trgovine bi prešaltal na novo hrano.
    Happy dog, menda nemške proizvodnje. Cena je v rangu kvalitetnih hran.
    Ima kdo kaj inormacij, kakšna je ta hrana? Je res kvalitetna ali le draga?

    LP

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Ne poznam Happy dog! Mi smo šli iz Royal Canin na Taste of the Wild in smo super zadovoljni! Brez prebavnih motenj, dlaka se sija, pa še dokaj ugodna cena!

    LP

Stran 1 od 14 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •