Stran 8 od 22 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 213

Tema: Snemanje video posnetkov lova

  1. #71
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Tine, ti moraš biti strup za punce, seveda pod pogojem, da ti tudi tam tako pozno pride.

  2. #72
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Mene so učili, da za lov oblečemo kar je pač najbolj primerno za vrsto lova, katerega izvajamo. Nekaj drugega sem prebral sicer v novi lovski veleknjigi, vendar ne morem drugače komentirati, kot da gre za osebno mnenje avtorja.
    Drugo je lovski kroj, ki ga nosimo za svečane priložnosti, če pa ga kdo hoče tudi za lov imeti, pa mene ne moti. Ne vem pa, kaj se morajo nekateri stalno vtikati v druge, zdaj že glede tega, kako so oblečeni.
    Mimiogrede, camo oblačila znajo kar narediti razliko pri lovskem uspehu. Če veš, zakaj jih imaš, seveda.
    Piše tudi, da kamuflažna oblačila niso primerna. Vsaj v starem lovskem priročniku. Preberi, preberi... No vsak zase.
    Last edited by Tine; 8. March 2013 at 11:59.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #73
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Tine, ti moraš biti strup za punce, seveda pod pogojem, da ti tudi tam tako pozno pride.
    Ni protrebe, da te skrbi kdaj meni pride. Poskrbi, da pride kdaj (vsaj 1x na leto) tudi tebi, da ne boš tolk tečen in se malo sprostiš. Bo bolje zate.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  4. #74
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    Piše tudi, da kamuflažna oblačila niso primerna. Vsaj v starem lovskem priročniku. Preberi, preberi... No vsak zase.
    Vem da piše. Moj komentar je, da je to osebno menenje nekega fosila.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  5. #75

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Vem da piše. Moj komentar je, da je to osebno menenje nekega fosila.
    Sem si prebral kaj je majster napisal v knjigi,pa glih tolk da nisem z stola padu kot da bi bral knjigo izpred 30 let ne pa izdano 2012 popolno nepoznavanje fosilnega avtorja.

  6. #76

    Privzeto

    Mugo, očitno boš moral še tiko prodat, jaz pa Rusky-a.

  7. #77

    Privzeto

    Preberite še 50 in 51 stran v etičnem kodeksu slovenskega lovca.

  8. #78

    Privzeto

    Dule, obleka ne naredi človeka, kaj šele lovca.
    V kodeksu je napisano marsikaj, zato mirno lahko rečem, da si cca 30% lovcev s svojimi dejanji ne zasluži biti med nami pa LD-e v dostih primerih sploh ne ukrepajo. Zato nima smisla tukaj zgublat besed kar se tiče kako je kdo oblečen na lovu.
    Ti pa svetujem, da si pred kakšnim pogrebom v etičnem kodeksu malo naštudiraš uradni slovenski lovski kroj nato pa ob priliki malo sprehodiš svoje oči po teh krojih, bo zanimivo za pogledat.

  9. #79
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Dule je objavil: Pokaži objave
    Preberite še 50 in 51 stran v etičnem kodeksu slovenskega lovca.
    Tam govori o vojaških šekastih oblekah. Camo obleke z Realtree vzorci in podobne so narejene posebej za lov in niso vojaške.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Vsi ki ste omejeni na Lovski priročnik in Etični kodeks ste ?e vnaprej obsojeni na zamrznitev.

Stran 8 od 22 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •