Stran 15 od 22 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 213

Tema: Snemanje video posnetkov lova

  1. #141

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Lovski blagor!
    Men se tudi zdi fajn posnetek. Sam jo na jagi še nisem uporabljal, sem jo pa precej včasih na paintballu. Izkušnje so take, da jo v pogonu drugam kot na puško oz. cev ne moreš dati. Edino v tem primeru bo kaj plena v vidnem polju. Te original montaže za kamere so bolj tako - tako; jaz sem vedno povrh par slojev močnega selotejpa nalepil. (nekateri so primerni tudi za izpušne cevi, da ne bo takoj kakšna panika) Grdo zgleda puška s kamero v vsakem primeru ;).

    Kamere s širokim vidim kotom so za mnogo športov precej zaželjene, a prav za jago bi bolj prav prišla kakšna normalno oz. ozkootna - čim je razdalja mal več kot 10 metrov se hitro izgubi fokus.

    Kvaliteta posnetkov žal ne bo kaj večja; čim daš resolucijo na full pa fps na max začne vse skupaj malo štekati. Velikost videa ni tolk problem zaradi shrambe kot zaradi prešibkih procesorjev teh kamer.

    Mikrofoni na teh kamerah imajo tudi svoje "muhe"; slišal se bo zelo usmerjeno zvok od blizu vse ostalo pa skoraj nič. Tako da na pasji lajež kar pozabi :)

    Vse to velja za kamere v rangu 100 evrov, z dražjimi in boljšimi pa izkušenj nimam. Ampak tudi v okviru teh zmogljivosti je posnetek, kot si ga objavil, maksmalno razburljiv in vedno znova lahko obudi adrenalisnke občutke pred strelom.
    moja kamerca snema full hd in kvaliteta videa k je orginal je minimalno 4x boljsa od te k sm naložil .. ampak sem spremenil v wmw zaradi hitrejšega uploada na youtube in lažje obdelave žal pa spremeni zelo kvaliteto videa .. ampak takrat sem imel le dobrih 15 min in sem moral v sluzbo pa sm to na hitr naredu .. ko bo pa kak boljsi posnetek da se bo lepse vidlo bom pustil v full hd pa bos videl kako dobra kvaliteta videa je :) drgac ta kamerca je 200€ in se sigurno lahko primerja z vsemi goproji ... pa še cenovno je dostopna za vse ki smo delavčki in imamo plačo pod 1000

  2. #142

    Privzeto

    Citat hardcoreHunter je objavil: Pokaži objave
    moja kamerca snema full hd in kvaliteta videa k je orginal je minimalno 4x boljsa od te k sm naložil ..
    Torej so bile pripombe kar upravičene. Pa ne spet narobe razumet. In to, da si delavec z posnetkom nima nič skupnega. Ni treba vrhunske opreme in tudi pripombe niso bile v tej smeri.
    Znanje in voljo imaš. Tudi ustrezno kamero. Še čas si vzemi.
    In z veseljem pričakujem naslednji video.

  3. #143

    Privzeto

    Zanimivo: http://www.youtube.com/watch?v=OToW-...utu.be&t=2m56s

    Ve kdo za nadaljevanje tega?

  4. #144
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    hehe kaj bi šele blo ko bi bila noč pa ...
    lp MAj

  5. #145
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    Zanimivo: http://www.youtube.com/watch?v=OToW-...utu.be&t=2m56s

    Ve kdo za nadaljevanje tega?
    Verjetno polne hlače in dirke

  6. #146

  7. #147

    Privzeto

    Najbrž visok strel, pa je hrbtenico streslo...

  8. #148
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    WILD Jaeger Slovenian Chamois Hunt

    Skoraj povedano slovensko... uzivajte.
    lp MAj

  9. #149
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Jaz bi ga "ke po čelastru useku".... Presodite pa sami zakaj!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #150
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    718

    Privzeto

    Streljanje na divjad na ležišču? Iz posnetka je razvidno, da tudi revirnemu lovcu-vodniku ni všeč. A ko je v igri komercialni lovni turizem se dogaja marsikaj.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo.

Stran 15 od 22 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •