Stran 12 od 22 PrvaPrva ... 28910111213141516 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 111 do 120 od 213

Tema: Snemanje video posnetkov lova

  1. #111

    Privzeto

    Glede na to, da kamera menda omogoča FullHD posnetek, je objavljeni ma youtube slab. Ali si tako nastavil, ali kamera več ne zmore?
    Sicer je posnetek akcijsko zanimiv dokument uplenitve, a raje pogledam kaj, kar ni kot bi bili v streljaških igricah. Drugič priporočam namestitev kamere na pas ali kapo. Tole na cevi deluje (vsaj meni) neokusno.

    Sicer pa LB za uplenitev.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #112

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Glede na to, da kamera menda omogoča FullHD posnetek, je objavljeni ma youtube slab. Ali si tako nastavil, ali kamera več ne zmore?
    Sicer je posnetek akcijsko zanimiv dokument uplenitve, a raje pogledam kaj, kar ni kot bi bili v streljaških igricah. Drugič priporočam namestitev kamere na pas ali kapo. Tole na cevi deluje (vsaj meni) neokusno.

    Sicer pa LB za uplenitev.
    kamera snema fullhd ampak sem spremenil zaradi velikosti videa ker ce ne bi se zdaj uploadal :-) namestitev na pas se mi zdi brezveze saj pol ne razumem kako bi kaj posnel ce npr streljas iz pocepa .. na kapo pa se manj saj ko hodis po taksnih terenih kot so pri nas bi imel kapo vec na tleh kot na glavi .. poglej si na youtubu mas veliko posnetkov in tisti k majo kamere na glavi oz bilo kje drugje vecinoma snemajo na pogonih kjer lepo sedijo in cakajo kdaj bo kej prteklo .. pa lovska hvala..

  3. #113

    Privzeto

    Lep posnetek in lovski blagor. A je pasma tega psa alpski brak jazbečar ali se motim?

  4. #114
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Se strinjam s Sršenom. Filmček ni kaj prida, ma se boš že naučil. Lovski blagor za pujsa.

  5. #115

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tole na cevi deluje (vsaj meni) neokusno.
    Meni tudi. Kot video igre.
    Pouzkusi namestiti pod cev. Bolj spredaj. Potem se cev ne bo videla.

  6. #116
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Zdaj me pa res zanima zakaj je ta filmček neokusen. Marsikaj na tem forumu in še kje drugje je bolj neokusno. Res zgleda kot videoigra ampak to ni. Lepo se vidi cev, da se ve da ni streljal s fračo. Malokdo naredi tak filmček, še manj bi tega pujsa zadeli. Pa še kuža je zraven, le kaj manjka temu filmčku. Meni je prav lušten.

  7. #117

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Meni tudi. Kot video igre.
    Pouzkusi namestiti pod cev. Bolj spredaj. Potem se cev ne bo videla.
    kaj ti ko streljas na žival nimaš cevi? al z fračo nažigaš odzad .. tle je prikazano realno kot je bilo in drgače ne more bit pa naj bo kamera na glavi na pasu ali pa na čevlju .. če ma kdo od vas kak boljsi posnetek pa naj ga deli z nami da se naucimo kam vse lahko kamero prilepmo oz namestimo da bo to zgledalo kot ste si vi zamislili ... men osebno posnetek tako najlepše zgleda in tud najboljše se vidi v kolikor vam pa ni vsec pac enostavno ne glejte ane :) zarad treh komentarjev od enih ta istih k komentirajo vedno slabo al naj bo prav al narobe verjemte ne bom spreminjal prav nic
    je pa zanimivo da eni ta isti skoz komentirajo in kritizirajo a kot vidim nobene slikce ne videa ne nic ne deliste z nami .. pa bi rad kdaj videl kako stvar da vas tud mi mau popluvamo :)

    slayer navaden brak jazbečar je ...

    naslednjic jo dam se 10 cm bolj nazaj da bo zgledal kot v igrici deer hunter 2014 .. mislim da bojo 3 samomor nardil hh :)

  8. #118

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Res zgleda kot videoigra ampak to ni.
    Na pa smo spet tam.
    Ali lahko pošteno, res z dobrim namenom nekomu, ki ima veselje in opremo sploh kaj svetujemo ali opozorimo na napake.
    Več ljudi več ve. Ta pregovor med lovci izgleda ne velja.
    Avtor je sam ugotovil, da je težko biti lovec in snemalec v isti osebi. Na pasu ali glavi je slika preveč nemirna. Na daljnogledu se vidi pa cev (kar spominja na videoigre). Meni je to moteče, čeprav je slika kamere na puški še najbolj stabilna. Zato sem predlagal kamero pod cev dovolj spredaj.
    Krucifiks. Baterijo pa znate namestiti dovolj naprej, da vam ne dela odseva.

  9. #119

    Privzeto

    Citat hardcoreHunter je objavil: Pokaži objave
    naslednjic jo dam se 10 cm bolj nazaj da bo zgledal kot v igrici deer hunter 2014 .. mislim da bojo 3 samomor nardil hh :)
    OK delaj kar hočeš. Sem imel vtis, da si bolj resen.

  10. #120

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Na pa smo spet tam.
    Ali lahko pošteno, res z dobrim namenom nekomu, ki ima veselje in opremo sploh kaj svetujemo ali opozorimo na napake.
    Več ljudi več ve. Ta pregovor med lovci izgleda ne velja.
    Avtor je sam ugotovil, da je težko biti lovec in snemalec v isti osebi. Na pasu ali glavi je slika preveč nemirna. Na daljnogledu se vidi pa cev (kar spominja na videoigre). Meni je to moteče, čeprav je slika kamere na puški še najbolj stabilna. Zato sem predlagal kamero pod cev dovolj spredaj.
    Krucifiks. Baterijo pa znate namestiti dovolj naprej, da vam ne dela odseva.
    sej te razumem .. ja pod cev bi tud bila varjanta ampak je dost tezje namontirat ker bi pol moral nosilc drugi imet da mi ne moti v daljnogledu .. drgac pa kot pravis naslabs jo je imet na glavi ker sem ze testiral in je kar nekaj ker snema kr nek po svoje in clovk ne more verjet kolk miga z glavo :)

Stran 12 od 22 PrvaPrva ... 28910111213141516 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •