Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: EU peticija za omejitev trajanja prevoza živali v klavnice na 8ur

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Tudi sam sem podpisal peticijo saj iz prve roke vem kako izgledajo takšni transporti, pa še na hitro pokomentiram en primer slovenskega kmeta...

    Sam bom v kratkem prevzel našo kmetijo kot mladi gospodar, in se mi zdi popolnoma nesmiselno da moramo govejo živino za lastne potrebe dajati v zakol v klavnice. Pravijo da zaradi pregleda na BSE, samo poglej hudiča, tudi v klavnicah živali do starosti 24 mesecev ne pregledujejo na prisotnost bolezni BSE! Tako bi lahko omogočili vsaj zakol govedi stare do 24 mesecev doma! Da ne govorim o stresu in načinu prevoznikov ki ravnajo z živalmi! Pa tudi na lastne oči sem se prepričal o "higieni" v klavnici!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  2. #12

    Privzeto

    Še en več!

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    tut jest
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #14

    Privzeto

    Tudi jaz!
    Kar se pa tiče klanja in klavnic! Zakaj hudiča so ti naši vrli politiki bolj papeški od papeža!? Mislim,pa sej je tko po večini držav,nekje jih je pa le premaknilo! Namreč, vem (vsaj za ZD Bavarska) v Nemčiji obstajajo privatniki,ki imajo kamione,prirejene za zakol in razsek živali! S takim kamionom rešijo ogromno težav predvsem odročnejšim kmetom,no pravzaprav vsem! Cena pa je enaka oziroma nekaj manjša kot pa v klavnici! Vem pa da so tudi pri nas nekateri že poskusili pridobiti dovoljenja,pa jim jih seveda država ni podelila,ker to področje "še ni tako urejeno"! Bulšit!!!!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Podpisan!

    50703

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •