Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Weimarski ptičar - weimaranec

  1. #11

    Privzeto

    Očetova psička.

  2. #12

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Bi bila zelo hvaležna, če mi kdo od lastnikov pove, kje ste psa kupili in ali načrtujete kako leglo. Z možem namreč načrtujeva nakup ...

    Lp
    Nina

  3. #13

    Privzeto

    Preden kdorkoli napiše karkoli, kar bi morali brisat, zgolj prijazen namig oglasi so tule: http://www.forum-lov.org/index.php?o...nd=0&Itemid=57

    (forumski del ni namenjen oglaševanju)

  4. #14

    Privzeto

    Se iskreno opravičujem, ni bilo mišljeno kot povpraševanje po ponudbi ... Sicer pa se npr. tudi na forumu o sokolarstvu pogovarja o cenah in vzrediteljih, ni to enako?
    Jaz semo sprašujem, če kdo ve, ali v SLO sploh obstaja kak vzreditelj. Stopila sva v kontakt z lastnico, ki bo svojo psico parila aprila, to pa je zaenkrat vse, kar sva usoela ugotovit. Med iskanjem informacij sva naletela tudi na to temo tu na forumu, pa sem zastavila vprašanje. Ni slabonamerno, zgolj iščem informacije. Morda sem se slabo izrazila.
    Opravičilo še enkrat.

  5. #15

    Privzeto

    Citat NinaMM je objavil: Pokaži objave
    Se iskreno opravičujem, ni bilo mišljeno kot povpraševanje po ponudbi ... Sicer pa se npr. tudi na forumu o sokolarstvu pogovarja o cenah in vzrediteljih, ni to enako?
    Na tem forumu so pravila jasna in srčno upam, da ste jih pred uporabo prebrali. Oglaševanju so namenjeni zgolj mali oglasi - in to velja za vse. Nisem zasledila pri "naših" sokolarjih kake reklame za posamezne vzreditelje. O ceni pa se lahko menite, kjer se hočete.
    V kolikor pa obstaja pri "sokolih" (na tem forumu) očitna reklama za posamezne vzreditelje ptic, to zgolj pomeni, da moderatorji ne opavljajo svojega dela.
    Na kinologiji se bomo držali predpisanih pravil. Vsi!

    Jaz semo sprašujem, če kdo ve, ali v SLO sploh obstaja kak vzreditelj. Stopila sva v kontakt z lastnico, ki bo svojo psico parila aprila, to pa je zaenkrat vse, kar sva usoela ugotovit. Med iskanjem informacij sva naletela tudi na to temo tu na forumu, pa sem zastavila vprašanje. Ni slabonamerno, zgolj iščem informacije. Morda sem se slabo izrazila.
    Opravičilo še enkrat.
    Morda ne bi bilo slabo za legla in vzreditelje spraševati tam, kjer je glede tega res pravi vir informacij vzrejne komisije, pasemski klubi, KZS.
    Pa to ne velja zgolj za weime, temveč za prav vse pasme psov.

    PS: srčno upam, da ima psička, ki bo parjena aprila tudi vzrejno dovoljenje. Kajti v Sloveniji je točno pet (5!) psic - weimarank, ki imajo izpolnjene pogoje za vzrejo. Od tega so zaenkrat tri (3), s katerimi se tudi vzreja.

  6. #16

    Privzeto

    Nisem mislila kršiti pravil in še enkrat opravičilo.

    Ne iščem zgolj informacije o leglih, ampak prav o vsem v zvezi s to pasmo, predvsem pa bi želela informacije od lastnikov, ki so očitno na tem forumu prisotni. Ni temu forum namenjen?

    Tudi to, da Vi očitno veste kar precej o pasmi in vzrediteljih, mi pomaga. Hvaležna bi bila, če mi morda na ZS poveste kaj več. Če ni odveč.

    Lep večer.

  7. #17
    ZR7 Guest

    Privzeto

    NinaMM, sokolarski forum je pač druga scena in imajo svoj drugačen red. Tu je tako kot piše moderatorka tega področja in moram reči, da vzorno skrbi zanj. :icon_:
    Imajo pa njene informacije težo, tako da kar napiše, drži in je pametno poslušati njene nasvete.
    Ne dvomim, da se bo oglasil kakšen lastnik Weimeranca in kaj napisal o tej lepi pasmi, ki jo premalo vidimo na delu pri lovu.

    LP

  8. #18
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Bolj nežno z novimi člani

  9. #19

    Privzeto

    Breza,si pozabila napisati še eno stvar,kjer se lahko dobi informacijo.Revija Kinolog je v prosti prodaji,za vse tiste,ki se ne znajo obrniti na KZS.Če se ne motim sem ravno v decemberski številki zasledila nekaj o waimijih.
    LP Tjaša

  10. #20

    Privzeto

    Točno!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •