Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 31

Tema: Nadgradnje terenskih vozil

  1. #21

    Privzeto Terenska vozila

    No east no west,ALPINA is the best
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Upam, da nismo spet izgubili še enega člana, ki je hotel samo nekaj predstaviti.
    Njegov prispevek bi lahko uredili in ga dali kam pod strani foruma.
    Seveda main757. Urediš, podpišeš in pošlješ. S pogojem, da ni nikjer napisane reklame za prodajalca in s pogojem, da vse pljuvanje čez to prevzameš na svoja pleča, se uredniki morebiti po premisleku, da gre za lovsko opremo, odločijo za objavo. Seveda zastonj.

    Če pa se prodajalec sam odloči za reklamiranje, mu pod določenimi pogoji pripada pravica objave reklamnega članka. In le to je bilo napisano ter še nekaj osebnih mnenj. Jih ne bi smeli pisati? Naj ponovim namigovanje na Goli otok?

  3. #23
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zaki je objavil: Pokaži objave
    Jaz v njenem vprašanju nisem zaznal vpitja. ...
    Upam, da si zaznal tudi pošten odgovor na pošteno vprašanje.
    O vpitju pa pač tako kot je napisal Veper.
    Vsem skupaj predlagam, da malo znižate prag občutljivosti na nekaj, kar se vam zdi, da je napisano med vrsticami. Mislim, da gre v tej temi bolj za mlatenje po oslovi senci.
    LP

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Nič ne bom prevzel na svoja pleča, ker tudi nisem nič pljuval. Sem samo napisal da upam, da nismo spet enega izgubili.

    Enkrat sem že opazil, da je človek napisal svoje mnenje, potem ste ga pa napadli iz vseh topov in od takrat ga več ni na forumu.

  5. #25

    Privzeto

    Forum je namenjen izmenjavi mnenj, idej itd. Vsaka debata ali ideja ima svojo temo, torej naj bo ta tema za terenska vozila, ki so blizu lovcu, ne pa tema za xxxxxx. Najlepše pri forumih je ravno to, da si vsak lahko odpira temo v kateri ve kaj povedati ali pa ga vsaj malce zanima. Komur tema ne ustreza naj jo ne odpira.To je tako kot pri radiju, če ti ne paše val 202, potem preklopiš na veseljaka. Na vseh forumih so in bodo ljudje, ki se vtaknejo v vsako debato, če prav bi bilo dostikrat bolje, da se ugriznejo za prst, svojo pomembnost pa izkazujejo drugje na drugačen način.
    O vsem kar se piše na forumih je reklama nekomu. Vsako omenjeno ime neke firme je reklama in kot kaže se to nekaterim odobrava, nekaterim ne.
    Mar sem kriv, če sem samozaposlen? Veliko vas je S.P. in D.O.O. in zakaj ne bi poznavalci pisali o stvareh za katere živijo in o katerih veliko vedo, še posebno, če sovpadajo dejavnosti s tematiko foruma. Mar ni bolje slišati s prve roke, kot od soseda? Večina, ki ste tako odkriti in predani imate svoje profile popolnoma skrite. Zakaj? Zakaj se bojite napisati starost, kraj bivanja, svoje polno ime? Zakaj potem vsa ta okenca ob prijavi? Jaz sem jih izpolnil, zdaj pa sem usumljen reklamiranja. Zelo veliko vas je v administraciji tega foruma, torej delajte na tem, da se teme ne umažejo in terenska vozila ne postanejo xxxxxxx. Brišite vse kar ne sodi pod tematiko. Torej metlo v roke:icon_:
    Last edited by ZR7; 14. January 2009 at 10:31.

  6. #26
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Že v prejšnjem postu sem pozval na umirjenost.
    In šel še enkrat prav posebej brat celo temo.
    Moje ugotovitve so, da ni bilo nobenega pljuvanja, temveč le pretirane reakcije na povsem legitimna razmišljanja uporabnikov lovcev, ki se ali pa se ne strinjajo s temi nadgradnjami pickup-ov.
    O napadih in pljuvanjih pišeta le Toma in Main.

    Zaki, kar se tiče foruma, najprej so pomembna pravila, ki jih je seveda potrebno upoštevati.
    Ta tema ne more biti tema za terenska vozila, ker to že imamo pod opremo. V področju povezano z lovstvom.
    Lahko pa je seveda v zvezi s temi nadgradnjami. Vsaj dokler se ne strinjamo o tem, ali so lovsko sprejemljive ali ne. Govoriva pa o Slovenskem lovstvu, ki se seveda razlikuje od drugih in vleči paralele, da je tako v Švici ali drugje, pač ne gre.

    O profilih in njih uporabi odločajo lastniki in uredniki foruma in imajo za to svoje vzroke. Uporabniki pa imajo polno izbiro da se tu pojavljajo anonimno ali pa s svojimi pravimi imeni. Le potrdili bodo to identiteto bolj težko.

    O reklamiranju in celovitni predstavitvi ponudbe ti je bila preko ZS ponujena roka sodelovanja. Do takrat še ni bilo nobenih negativnih razmišljanj, osumljanj in pisanj. Pač le ponudba za sodelovanje. Odločitev pa je tvoja in samo tvoja.

    O uporabnikih nelovcih. Nismo striktno proti članstvu nelovcev na forumu. Še zdaleč ne. Vendar pa se iz vzroka, ker so te strani in forum namenjene lovcem, pričakuje sodelovanje iz vidika lovstva. Tudi v temah kategorije "Od tu in tam". Zato so, bodo in je prav da so tudi debate v tem področju obarvane lovsko. Izvenlovske debate nelovcev pa imajo mesto drugje širom celega svetovnega spleta.

    V skladu z napisanim spreminjam naslov teme, Zaki, ti pa se o ponujenem odloči po svoji vesti.

    Admin

  7. #27

    Privzeto

    ZR7, deloma se strinjam deloma ne, sam to je čist normalno, 100 ljudi 100 mnenj.
    Tema je s spremenjenim naslovom dobila dodatno širino in upam, da bo komu pisana na kožo.
    Tudi med lovci je veliko različnih interesov. Nekateri so ljubitelji narave, nekateri orožja in kakšen % uživa kot begunec doma :icon_:

    Z nadgradnjo lahko s seboj odpelješ svojo boljšo polovico, pa naj kosilo skuha kar na licu mesta. Tako se izognemo zamujanju na kosilo

    Moja želja je prijeten dialog istomislečih

  8. #28

    Privzeto

    Različne nadgradnje za terenska vozila ali tudi pick-upe.
    Potrebe so rodile vse mogoče rešitve.

    Slike povedo največ!



    Suzuki SJ Samurai


    Last edited by ZR7; 15. January 2009 at 11:55.

  9. #29

    Privzeto

    Last edited by ZR7; 16. January 2009 at 07:36.

  10. #30
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Zaki, velikost slik omeji na širino 800pik!
    Če je slika na netu prevelika, jo snemi pomanjšaj in objavi kot priponko!

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •