Pozdravljeni!

Prijavljen vendar nisem lovec. Upam, da me ne boste brisal s seznama
Vaša tematika me zelo zanima in ker v nobeni temi nisem zasledil podrobnosti o vaših vozilih s katerimi hodite na lov, sem se odločil prijaviti in predstaviti komfort s katerim nemški in švicarski lovci že leta lovijo.

Pick-up je zelo uporabno vozilo za lovce, saj krvava divjad na kesonu ne predstavlja nobenih ovir. Keson se samo opere, v avtu nič ne smrdi, vozne lastnosti teh vozil, pa so povsem primerljive s terenskimi vozili težke kategorije.

Pick-up je idealen za vse, pa naj bo to lov, dopust, delo ali vožnja v opero.
Da ne bo izpadlo, da prodajam pick-upe

Da sem se prijavil, sem imel v glavi sodobnega lovca, ki se pelje s pick-upom na zimski lov, na vozilu ima natovorjen snemljivo mobilno bivalno opazovalnico, in na lovu lahko ostane cel vikend. Bivalnik ima 4 postelje, gretje, hladilnik, kuhinjo in tuš z WC-jem. Nemci so pogosto ob gozdu in spremljajo divjad s toplega modula. No, saj bivalnik koristijo tudi za dopust, razne veselice in vikend izhode

Bivalniki so različnih velikosti in opreme ter stanejo od 13.000 EUR do 25.000 EUR. Snemljivi so v 10 minutah in prilagodljivi za vse vrste pick-upov.
Mazda, Ford Ranger, Toyota Hilux, stari dobri Mitsubishi L200, Nissan Navara itd...