Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 31

Tema: Nadgradnje terenskih vozil

  1. #11

    Privzeto

    V kolikor menite, da je to reklama, lahko v dobro vseh odstranim moje prispevke

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zaki je objavil: Pokaži objave
    V kolikor menite, da je to reklama, lahko v dobro vseh odstranim moje prispevke
    Trenutno naj bo to le dobrodošla informacija.:icon_:
    Se pomeniva preko ZS.

    LP

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    nekje na notranjskem
    Prispevki
    7

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Vozila so za po cestah in drugih javnih površinah namenjenih prometu. Tam se ne jaga. Torej so tudi razni pick-up bivaki kvečjemu primerno sredstvo za potovanja, transport in prenočitev v oddaljenih področjih ali pa samo velika razvajenost.

    Lovca vidim bolj ob tabornem ognju v šotoru ali bivaku. Lovec pomeni tudi stik z naravo, najsi bo še tako surova. Sicer se kmalu prelevi v streljača živih bitij za šport.

    To ne pomeni, da nekateri teh vozil ne bodo začeli prakticirati tudi pri nas. A zaenkrat imam do njih odnos kot sem napisal.
    Dragi,ZR7 kam pa potem spadajo po tvojem sedaj tako priljubljeni pri nekaterih SLO lovcih-ŠTIRIKOLESNIKI za katere se delajo take reklame,celo na FORUMU???!!!!

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat MARIJA je objavil: Pokaži objave
    Dragi,ZR7 kam pa potem spadajo po tvojem sedaj tako priljubljeni pri nekaterih SLO lovcih-ŠTIRIKOLESNIKI za katere se delajo take reklame,celo na FORUMU???!!!!
    Ni nobenega dvoma kam spadajo. Med vozila, za katere tako kot ostala veljajo pravila uredbe o uporabi vozil v naravnem prostoru. Torej med vsa osebna vozila s terenci vred, ki jih tako lovci kot nelovci dnevno uporabljajo.
    S tem, da so štirikolesni ATV (ne Quadi, da ne bo pomote) najbolj praktični med njimi glede vožnje po slabih poteh in glede prevoza manjšega tovora kot je plen ali vreča koruze. Seveda tam, kjer je dovoljeno, kar je tudi v članku o ATV-ju (ni reklama, temveč kratki test) na straneh posebej poudarjeno.

    Marija, zakaj pa je potrebno vpiti?

    LP

  5. #15

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Marija, zakaj pa je potrebno vpiti?

    LP

    Jaz v njenem vprašanju nisem zaznal vpitja. Pošteno vprašanje brez podmukle arogance.
    Saj nismo več tovariši in Goli otok je le še spomin.

  6. #16
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Zaki že tolikokrat napisano "na forumih velike črke pomenijo vpitje in to je internacionalno "
    In da ne bo napake lovci smo še vedno tovariši in tako upam da bo ostalo kot tudi upam,da je goli otok že pozabljen,verjamem pa ne kot tudi Kozlarjeva gošča nikoli ne bo pozabljena tako verjetno ne bo pozabljen kočevski rog. Vendar beseda tovariš se ni ni se ne uporablja samo za preživelo ali pa tudi ne ureditev.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #17

    Privzeto

    Nisem opazil tako veliko velikih črk in vem kaj pomeni tekst napisan z velikimi črkami. Ko sem omenil tovariši sem bolj ciljal na svobodo govora. Se opravičujem

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Upam, da nismo spet izgubili še enega člana, ki je hotel samo nekaj predstaviti.
    Njegov prispevek bi lahko uredili in ga dali kam pod strani foruma.

  9. #19

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Upam, da nismo spet izgubili še enega člana, ki je hotel samo nekaj predstaviti.
    Njegov prispevek bi lahko uredili in ga dali kam pod strani foruma.
    prav lahko,da smo ga zgubili saj ste ga napadli kot kakšnega p..!Ne vem,če ste res taki anglčki za kakršne se izdajate na forumu!Poznam veliko lovcev ampak res veliko,kateri tukaj pišejo tako v resnici pa delajo čisto drugače!A ne?

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Toma pod tole se pa dvakrat podpišem!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •