Stran 3 od 17 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 165

Tema: Električne ovratnice za šolanje psov

  1. #21

    Privzeto

    Uporabnik lahko izbriše oglas sam. Oglas ni kazniv, temveč prodaja. In če je ta kazniva, naj se kar tisti, ki so za to zadolženi potrudijo prebrati kontaktne podatke in ukrepati.
    Hehehe jorself! Kapa podatek,da majster to prodaja sicer kot trgovina(enak oglas je prišel najbrž tudi na vašo LD)? Aj še hehehe? Madona,vsaj kak €€ naj da.....
    In tisto Hubertus,da si povprečen SLO vodnik tega ne bo kupil imaš najbrž prav,pa saj ni niti njim namenjeno po mojem,a? Kaki "dreserji" itd..... pa to itak najbž že majo,ampak kakega bo pa majster le prodal! Lej,jaz mislim,da se psa da vzgojit tudi brez tega,to je zgolj in samo za zdravljenje kompleksov zafrustrirancev,ki čejo na "izi" prit do keša!!!!
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22

    Privzeto

    Zanimiva debata, ker je nekaj skrbnikov foruma je ponavadi bolj papežkih od papeža, izgleda da je tale prodajelec na njihovi strani...

    Sedaj se ba pa vsul plaz...he..he..samo ne pozabite...kaj ste pisali na prejšnem forumu...nekateri si tudi kaj zapomnimo...

  3. #23
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Zanimiva debata, ker je nekaj skrbnikov foruma je ponavadi bolj papežkih od papeža, izgleda da je tale prodajelec na njihovi strani...

    Sedaj se ba pa vsul plaz...he..he..samo ne pozabite...kaj ste pisali na prejšnem forumu...nekateri si tudi kaj zapomnimo...
    Narobe Jazbec, narobe. Lastnikov in ne le skrbnikov! Čutiš razliko? To je tudi razlika med prejšnjim in sedanjim forumom.
    In ne, prodajalec ni na "naši strani". Vkolikor pa mi tu napišete povezavo, ki bo pokazala, da gre za podjetje, trgovino in ne fizično osebo, bo oglas izbrisan zaradi tega vzroka. Mali oglasi so namreč namenjeni nam, lovcem in nelovcem kot fizičnim osebam. Čakam...


    Dolgin, tisto o prijavi sem pa mislil resno, brez hehehe. Kinologi, ki veste in ste prepričani, da je to kaznivo, bi lahko stopili v akcijo. Tudi to je vzrok, da oglas do nadaljnega ostaja, če ga ne bo izbrisal sam.
    Last edited by ZR7; 13. January 2009 at 07:24.

  4. #24
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    V 15. čl. Zakona o zaščiti živali (Ur. list RS št. 43/2007), si lahko preberete o prepovedanih ravnanjih z živalmi.

  5. #25

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    V 15. čl. Zakona o zaščiti živali (Ur. list RS št. 43/2007), si lahko preberete o prepovedanih ravnanjih z živalmi.
    – vzreja, vzgoja in šolanje na način in s pripomočki, ki živali povzročajo bolečine ali kako drugače škodijo njenemu zdravju;

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    No ko sem že mislil da ne bom posegal v tole diskusijo, je višja sila danes udarila po meni, ali bolje rečeno po psu in pripetil se je neljubi dogodek.. Na poti z gorenjske proti domu sem se peljal čez Ljubljano, nakar na Viču, proti Brezovici nenadoma na cesto skoči pes.... praktično pod kolo, silno zaviram, zadaj k sreči ni bilo nobenega, pes pa jo je odnesel z ratrgano prednjo taco.... Nakar stopim iz vozila, kar vidno razkačen proti lastniku ki je že vpil kot pujsek na stolu v času kolin, in ga povprašam kaj sedaj glede na to da je peš, bližja veterinarska postaja je pa kar oddaljena.... Ponudim prevoz do veterine, samo kaj ko je lastnika bolj kot stanje psa skrbelo stanje ovratnice, in ta ovratnica je bila ELEKTRIČNA! Med vožnjo do ambulante sem izvedel da je se je pes približal robu pločnika in v strahu je lastnik stresel psa, ta pa je v paniki naletel ravno pod moje kolo... Verjemite tovariši da se mi je obračalo v želodcu, in najraje bi zavil nekam na samoten kolovoz in z dotičnim lastnikom napravil to in ono...
    Ko sem butca povprašal zakaj ga preprosto ne da na povodec če ve da pes ne hodi "poleg", me je samo debelo pogledal in objestno odgovoril:"a v cajtih te tehnike nej pa štrik ukol nosm?"

    Uglavnoma slabo mi je še vedno ko pomislim da taki obstajajo, ker pa sem malo od "foha" in poznam lastnika ambulante, kjer sva se na 4 oči pomenila o dogodku, mu tudi veterinarska inšpekcija ne uide.... sam pa ko sem v avtu "skapiral" kam pes taco moli, sem lepo na mobilnem vključil snemalnik zvoka, kar zna biti baje inšpektorju zeloooooo zanimivo....

    Pa da vidimo kaj bo sedaj ukrenikla pristojna institucija!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  7. #27

    Privzeto

    Tisto o snemanju pogovora raje kar pozabi, da ne boš še sam v kakšnem kazenskem postopku.....

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Hmmmm.... ja pozivam koga od pravnikov da malo svetuje....
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    aha da se razumemo: ni šlo za lovskega psa, bil je to pes pasme stratfford terier, in hišni "ljubljenec"... me zanima zakaj ne more biti na povodcu!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Tisto o snemanju pogovora raje kar pozabi, da ne boš še sam v kakšnem kazenskem postopku.....
    Ja tole kar drži ja, razen če bi ga opozoril, da ga boš snemal!

Stran 3 od 17 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •