Stran 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 102

Tema: upravni odbor

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Pri nas ni noben oproščen delovnih ur razen jagri nad 75 let. Starešina, gospodar, blagajnik,.....spravijo ogromno delovnih ur, ker so stalno v pogonu.
    Kako je oproščen ur? To pomeni, da mu ni treba zalagati krmišča, postavljati visoke preže....?

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    No ja pod temi funkcijami so jim priznane delovne ure.

  3. #33
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    podrta preza
    Prispevki
    62

    Privzeto

    Ne jamrajte-saj vam gre lepo! Pri nas je 70 članov z 13 članskim UO v katerem sedijo taki da si pike zbirajo.Obveznih je 1000 točk ali 50 ur torej ura je 20 točk.Sediš na sejah (vsak prvi petek v mesecu)in ne rabiš v lovišču delati več nič.Ker pa starešina in gospodar povesta VSE drugi nimajo besede ampak samo sedijo in kimajo.V UO sedi referent za lovski turizem katerega nimamo že 6 let,za izobraževanje referent je imel v 6 letih 2 pripravnika,za okolje referent organizira 1x letno čistilnoakcijo,za kulturo referent ne dela nič le vloge za priznanja mu starešina napiše,imamo dva gospodarja lovskega doma tako da ima eden čas svojo pijačo drago prodajati,referent za statistiko je na papirju saj statistiko vodi starešina kar sam,kinolog je za odstrel saj organizira spomladansko drugo leto pa jesensko tekmo ptičarjev (pokaže travnik in dobi točke in dnevnice) vse ostalo si pa moramo urejati vodniki sami.
    Nima niti pisne evidence izšolanih lovskih psov(kopij rodovnikov)samo da lahko sam lovi z nepreizkušenim psom.Vse ostalo kar pa naredijo ti gospodje je pa plačano z evri.Kot strelski sem po štirih letih izstopil (edini)saj sem umiral na s sejah,novi revež se je pa iskal 3 tedne. Za nadaljna pojasnila sem vam pa še na voljo. Ups-sem pozabil da pa po želji UO za Divjad ne naredimo nič ker je brez veze in se ne splača.
    LP Lakl

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto


    Pri nas imamo starešina, gospodar, blagajnik in tajnik ogromno dela, no blagajnik malo manj, ostali v UO pa morajo ravno tako opravljat delovne ure.
    Ko sva z gospodarjem seštevala delovne ure in potem za hec še ure 4 funkcionarjev, ki nam delovnih ur ni potrebno naredit, bi bil kmalu 1/1.
    Glej če je v vaši Ld tako stanje, je to vaš problem, ki ga morate tudi sami rešiti. Težko vam bo kdo od zunaj kako pomagal.

  5. #35

    Privzeto

    Tudi pri nas je tako, da so člani UO tudi najbolj zavzeti lovci in nobeno delo v lovišču ne mine brez njih. Saj ste si sami krivi, če volite tako vodstvo!

  6. #36
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Lakl, pa ti si očitno iz moje družine. Le tisto o točkah si malo dodal za zavaravanje, kajne?

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    ??? No mogoče je pa iz moje LD."", samo da so se, ..
    še nagradili - 1/2 članarine,...pa razne ugodnosti pri odst. ....

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    ??? No mogoče je pa iz moje LD."", samo da so se, ..
    še nagradili - 1/2 članarine,...pa razne ugodnosti pri odst. ....
    Ja pa kuga še! Pa še 20% popust za naročanje iz Top Shop-a?
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  9. #39
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    podrta preza
    Prispevki
    62

    Privzeto

    Ne zavajam-1000 t za sejnine dobi UO dela pa samo starešina,gospodar,strelski in blagajnik ter nekaj malega tajnik saj statešina hoče vse sam drugi mu pa prikimavajo. Na volitvah dobi večino saj če združimo UO DK IN NO je že več kot četrt članov na OZ pa pride komaj dobra polovica tako da je večina tu ostali pa skrbijo da tako ostane da ne rabijo nositi nobene funkcije (starešina je bil žandarm)
    LP lakl

  10. #40

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    ??? No mogoče je pa iz moje LD."", samo da so se, ..
    še nagradili - 1/2 članarine,...pa razne ugodnosti pri odst. ....
    To ni slabo. Kaj pa odlikovanja? Mislim, da so si jih vsi iz UO prigarali!

Stran 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •