Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011
Rezultati 101 do 102 od 102

Tema: upravni odbor

  1. #101

    Privzeto

    To, da je nekdo član iste lovske družine kot jaz, še ne pomeni, da morama biti prijatelja, tovariša ali pa, da se morama v večini stvar strinjat in zbliževat stališča, ki so diametralno nasprotna. Smo se pač po ključu naključij znašli v isti lovski družini. Tudi sam sem verjel v to, da bo druženje ob skupnih akcijah prineslo več prijatelstva, manj kreganja. Pa ni bilo ravno tako. Nekateri so me prepričali ravno v nasprotno in ne vem zakaj bi imel zaradi nekoga drugega pokvarjen dan, ki bi ga drugače s prijateljem ali dvema preživel v lovišču in opravil kako koristno delo.

  2. #102

    Privzeto

    Nihče se ne znajde po naključju skupaj s člani LD, katere član je. Naključno bi bilo, če bi se članstvo, katere LD boš postal, določajo z žrebom. Kdor postane član na podlagi vloge, potem njegovo članstvo in druženje s člani LD, katere član je, ni naključno, ampak nujno, dokler je njen član. Kdor se ne druži tudi prijateljev ne more spoznati. Druženje je osnova, pogoj in pot do spoznanja novih ljudi in prijateljev. Zakaj druženje razdvaja in ne združuje, pa za to vedno obstajajo razlogi. Posledice tega pa so kreganje in nezadovoljstvo. Zbliževanje različnih stališč je nujno. Če stojimo vsak na svojem bregu reke, potem mostu čez njo preprosto ne moremo zgraditi. Človek začne uživati življenje, ko se začne zavedati majhnih stvari, ki se dogajajo okoli njega. Meni pomeni največ oz. polnost sonči vzhod in zahod nad zelenimi gozdovi, vonj dežja na vroči zemlji, novi ljudje, nove izkušnje in to da na koncu dneva vem, da sem živ, da sem dan dobro preživel in tekom njega tudi kaj dobrega in koristnega opravil in naredil.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •