Stran 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 136

Tema: Rdeča pika (splošno)

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Jaz sem dal za nov zgornji del in sprednji spodnji je bilo potrebno zamenjati 280 €.

  2. #42
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Na spodnji del sulove montaže pridejo kot neke sani, na katere pripne puškar optiko. Že večkrat videl. Ma ti naredijo puškarji čuda, ni problema. Meni je naredil na repetirki fiksno zadevo, ki je nisem videl še nikoli nikjer :icon_:.

  3. #43

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Na spodnji del sulove montaže pridejo kot neke sani, na katere pripne puškar optiko. Že večkrat videl. Ma ti naredijo puškarji čuda, ni problema. Meni je naredil na repetirki fiksno zadevo, ki je nisem videl še nikoli nikjer :icon_:.
    Točno tako imam narejeno jaz. Po spodnjem delu suhlove montaže mi je naredil puškar sani na katere se pritrdi rdeča pika. Ostalo je že vse priloženo zraven, če se boš odločil za bushnella. Cena storitve in kontakt pa seveda na zs.

  4. #44
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Na spodnji del sulove montaže pridejo kot neke sani, na katere pripne puškar optiko. Že večkrat videl. Ma ti naredijo puškarji čuda, ni problema. Meni je naredil na repetirki fiksno zadevo, ki je nisem videl še nikoli nikjer :icon_:.
    Tem sanem se reče weaver šina (po slovensko nosilec) in je standardizirana. V vojskah in policijah se še bolj pogosto uporablja picatiny šina, vendar bushnell paše na weaver.

  5. #45
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Ker nisem nikjer tu zasledil me zanima:
    Kako velik(dolg) ima rdeča pika očesni relief?
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #46
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Med weaver in picatinny šino je razlika samo v število prečnih rež na vrhu, vse ostale dimenzije so enake in obstaja 1000 različnih obroškov za njih.

    Še slike za lažje razumevanje:

    Weaver:




    Picatinny:



    Na weaver je tako mogoče obročke namestiti v kakšnih treh različnih razmikih, med tem ko na picatinny na vsakih 5mm.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  7. #47
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    De Tomaso mogoče veš odgovorit še na moje vprašanje? :D
    Last edited by hunterxxxl; 30. September 2010 at 22:27. Vzrok: napaka
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  8. #48
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tvoje vprašanje ni jasno, Hunter, zato ni odgovorov. V piko gledaš z obema očesoma. Pri povečavi 1X vidiš samo piko in imaš pred sabo veliko vidno polje .

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    [QUOTE=hunterxxxl;59787]Ker nisem nikjer tu zasledil me zanima:
    Kako velik(dolg) ima rdeča pika očesni relief?[/QUOTE

    Odgovorim ti na vprašanje, če razložiš zakaj je ta podatek pomememben.

  10. #50
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Imam namen montirat rdečo piko na m 24 mauser, zato ker daljnogleda ne morem, ker je ročica zaklepa ravna!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

Stran 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •