Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 136

Tema: Rdeča pika (splošno)

  1. #101

    Privzeto Docter II

    Evo tole imam jaz na puški. Zadeva se obnese, le navaditi se jo je treba. Prilagam obe slikci kako izgleda. Upam, da se vsaj malo vidi rdečo piko na tarči...

  2. #102
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Moj je imel piko 7 MOA. Nisem bil zadovoljen.

  3. #103

    Privzeto

    Lep pozdrav. Zanima me če ima kdo izkušnje z piko " Bushnell trophy 1x28 " ?

  4. #104
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    15

    Privzeto

    imel sem to piko in ti rečem da za ta denar ne dobiš boljše edino kar me je motio da sem na sezono menjal dve baterije , paralakse ni bilo odlična

  5. #105

    Privzeto

    Citat 7x64 je objavil: Pokaži objave
    imel sem to piko in ti rečem da za ta denar ne dobiš boljše edino kar me je motio da sem na sezono menjal dve baterije , paralakse ni bilo odlična
    aha hvala. na kateri puški pa si jo imel? ker sem nekaj bral po ameriških straneh da se vijaki odvijačijo po nekaj strelih je to res?

  6. #106
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    15

    Privzeto

    na polavtomatski browningu kal. 308 win na puško sem jo montiral in pristerlil sam zamenjal sem jo pa zato ker sem drugo puško prodal na kateri pa je bil aimpoint. prijatelj pa jo ima na 7x64 in tudi nima problema

  7. #107
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Sam imam precej slabe izkušnje s to piko. Imel sem jo kakšnih 5 let nazaj in vsakič, ko sem spremenil velikost pike se je le ta prestavila. Tako, da bi ti svetoval da vseeno malo več nameniš in takrat ko kupiš, kupiš dobro.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  8. #108

    Privzeto

    Tudi jaz sem imel podobne izkušnje kot Optic-trade. Čeprav je na 8x57js strele dobro držala, takoj ko sem zamenjal "križ" so bili zadetki drugje.
    Sezone je bolj ali manj konec, tako da ti svetujem, da še malo našparaš in si privoščiš najmanj Docterja.....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #109
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Tudi sam sem gledal po tej piki. Odlična izbira več različnih križev (merkov), vendar sem se na koncu odločil (90%), da bom vzel tole:

    http://www.ebay.com/itm/Burris-MTAC-...item3f12285c94
    ali predhodnika
    http://www.ebay.com/itm/BURRIS-20043...item53ea91d9be

    Ali lahko v Optic-tradeu ponudite konkurenčno ceno za dražji model Burris MTAC, ki je v ZDA 359$ ?

  10. #110
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Fantje, to da imaš na izbiro več različnih križev in barv pike, je ena navadna brezveznarija... Za naše razmere je rdeča pika velikosti 4MOA najboljša izbira... O sami piki ne znam svetovat, ker je nisem nikoli uporabil, vendar lahko izredno pohvalim v nizkocenovnem razredu tasco propoint 1x30mm, ki sem ga sam uporabljal kar nekaj let na H&K slb2000 .30-06 in sem ga pol prodal solovcu, ki ga sedaj uporablja na enaki puški kalibra 9,3x62 in je izredno zadovoljen... Bi pa osebno svetoval, vsakemu da stremi na Aimpoint, pol pa na vse druge v višjem cenovnem razredu(zeiss, docter, eotech pa še kak dober se sigurno najde...)

Stran 11 od 14 PrvaPrva ... 7891011121314 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •