Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: Pes iz zavetišča - zakaj pa ne?!

  1. #51
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Mislim, da bi se tudi jaz s tem strinjal, pa tudi Hubertus se po moje bo. Da bi to sprejeli, pa tudi ne bi smela biti prevelika revolucija. Psica na sliki je pa res lepa, kot je napisal Hubertus: škoda!

  2. #52

    Privzeto

    Mislim, da bi to šlo z malo dobre volje. Saj so tudi križanci "nove pasme", ki so jo ustvarjali na Koroškem dobili začasni rodovnik. To pomeni, da ne moreš vzrejati, loviš pa lahko, če opravi preizkušnje.
    Sem imel težave, ko sem moral razlagati vodniku nemškega ovčarja zakaj ne more opraviti preizkusa po krvni sledi (učil ga je sledenja). Pa ni razumel.Moram pa reči, da je bilo njegove argumente težko spodbijati.

  3. #53

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Čist enostavno. Kupiš psa na hrvaškem, oz. rodovnik in ga prilepiš temu iz zavetišča pod pazduho. Še prej ga čipiraš in imaš tazarešnega psa. Ko bo takšen strokovnjak vzrejal s to psico ali psom, bomo pa videli koliko je pasemski.
    Saj vendar živimo v 21. stoletju!
    Pa lep dan vsem, ki tuhtate, kako bi osvežili kri.
    Vsekakor so lahko taki psi lahko tudi odlični lovci in ne vidim nobenega razloga, zakaj jih ne bi smeli uporabiti pri lovu. Morebitni "vdor" v vzrejo čistopasemskih psov, pa enostavno lahko preprečimo z sterilizacijo že v zavetišču.

  4. #54
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Evo, vse naštudirano - AKCIJA!

  5. #55

    Privzeto

    Tole temo smo pred časom že predelali....

    Klik! Pes iz zavetišča - zakaj pa ne?!

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •