Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Jackal

  1. #1
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Ivani? Grad, Hrvatska
    Prispevki
    2

    Cool Jackal

    Pozdravljam poštovane kolege lovce i kinologe, te sve ljubitelje prirode na ovom Forumu. Moje ime je Matija i dolazim iz Hrvatske, pa mi slovenski baš i ne ide (pisanje, ali razumijem napisano). Ovu temu sam otvori jer nisam našao nešto slično (ako postoji neka moderatori slobodno premjeste ovaj post u za to predvi?eno mjesto),a moja želja je predstaviti se.

    Član sam Foruma www.Lovac.info i tamo imamo temu predstavljanje. Kao što rekoh zovem se Matija, imam 27 g., živim u blizini Zagreba. Lovom se bavim skoro 10 godina. Izme?u ostalog bavim se uzgojem Ma?arskih vižli (kratke dlake) i treniram trap. Od oružja posjedujem kombiniranu pušku ČZ 7X57R-12/70 (12-12/70), karabin CZ 7X64, trap pušku FAIR Master i pištolj TT 7,62 mm.
    LP.
    Dobra kob
    BISTRO OKO I MIRNA RUKA!!

  2. #2
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Talking

    Prisrčno pozdravljen kolega Jackal. Predstavitev je kar u redu.
    ... Dobro došao na ovaj forum, uz želju da ponešto novo naučiš od kolega lovaca iz Slovenije, kao da i ti preneseš poneka iskustva iz lijepe naše.

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Jackal, pozdravljen. Uživaj na naših straneh!

    Po lepem zgledu, ki si ga podal, sem odprl kategorijo predstavljanja, da bodo še drugi novinci lahko zapisali kaj o sebi.

    LP

  4. #4

    Privzeto živjo

    pozdravljen

  5. #5

    Privzeto

    Dobrodošel na najboljšem forumu.
    lp

  6. #6

    Privzeto Pozdrav

    Pozdravljam kolego lovca, uživaj na našem forumu.
    CONTRA FACTUM NON DATUR ARGUMENTUM

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •