Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Spletna trgovina

  1. #21

    Privzeto

    trma: izkušenj z opticsplanet nimam vendar dvomim, da ti bo ratalo kupit nočni dvogled tam čez, imajo omejitve na izvoz določenih artiklov poglej ta link, http://www.opticsplanet.net/export.html
    če ti pa uspe pa poročaj.

  2. #22

    Privzeto

    Citat trma je objavil: Pokaži objave
    Ker me pri plačilu ni vprašalo za kodo (ampak samo številko kartice), me zanima če je to dovolj-mislim da ne. Naročal sem že drugje, ampak brez kode na zadnji strani kartice, transakcija ni bila izvršena.
    Meni pa je ta koda precej hecna zadeva. Koda je po navadi zadeva, ki se je ne vidi na oko. To 3-mestno številko pa lahko vidi vsak, ki ima kartico v rokah, ravno tako kot številko kartice. Dosti bolje bi bilo, če bi ta koda bila recimo PIN številka, ki ni nikjer zapisana in jo lastnik mora vedeti na pamet. Tudi sam sem prejšnji teden naročil neke zadeve iz Italije in plačal s kartico, pa so bila polja, ki jih je nujno izpolniti označena z *. Polje kjer je ta security code pa ni imelo zraven * in je torej bilo neobvezno. No pa sem to številko vseeno zapisal.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  3. #23

    Privzeto

    Citat vl_ge je objavil: Pokaži objave
    trma: izkušenj z opticsplanet nimam vendar dvomim, da ti bo ratalo kupit nočni dvogled tam čez, imajo omejitve na izvoz določenih artiklov poglej ta link, http://www.opticsplanet.net/export.html
    če ti pa uspe pa poročaj.
    Generacijo 1. razumem da lahko naročim, vsaj navedena ni na njihovi strani.

    lp

  4. #24

    Privzeto

    res ni navedena 1-gen. poiskusi lahko da ti pošljejo.

  5. #25

    Privzeto

    Stvar speljana. Naročen dvogled generacija 1+. To pošiljajo po pošti, ostale višje generacije pa ne. Svar sem speljal tako, da ga pošljejo na kolegov naslov v Spokane WA, on mi ga pa pripelje v Slovenijo. Ker sem kontaktiral osebno po telefonu s opticplanet (preverjal zalogo) bi lahko na tak način tudi drugo generacijo naročil. Distibucija po ZDA je brezplačna, tako da tudi tale strošek odpade kot (carina, DDV). Ti javim ko pride.

    lp

  6. #26

    Privzeto

    Še tole, vse skupaj me bo stalo cca.340 eur. Popolnoma ista stvar mi je bila ponujena s strani Slovenskega dobavitelja za 710 eur. To zato ker nimam transportnih stroškov......, pa vseeno, če bi prištel vse stroške bi prišel na cca.510 eur. Mislim, da za razliko se je že za vprašat, pa naj kdo pove da se ne splača.

    lp

  7. #27

    Privzeto

    pou ceneje se splača, na kolegov naslov tem čez bi lahko naročil tudi gen2+ ali strelni daljnogled.

  8. #28

    Privzeto

    Citat vl_ge je objavil: Pokaži objave
    tako približno je izračun iz moje prakse odvisno carine naprimer za optiko je 4,2% za ostalo si poglej: http://taric-curs.gov.si/itaric/Prog...a=nov&plang=SL

    500 usd + poštnina 20% = 600 usd
    =386,25€ + 20% ddv + carina primer za oblačila 12%
    = 519 €
    kot vidiš obdavčijo in ocarinijo tudi poštnino.

    Pošiljka od CABELA'S prišla, so pa res hitri, konfekcija prva liga. Danes pa dobim tudi nočni dalnogled. Enostavno rečeno "ta tehnika naročanja" res deluje.

    lp

  9. #29

    Privzeto

    Zamima me kako vam gre naročanje iz Ebay-a. Predvsem me zanimajo naročila iz Amerike in kako plačujete blago (preko kartice..)

  10. #30

    Privzeto

    podobno kot v ostalih trgovinah, vendar lahko kupuješ tudi od fizičnih oseb tu pa moraš bit pozoren ker te lahko prevarajo bodi pozoren na Feedback.

    plačilo najrajši paypal , kartica , ali bančno nakazilo.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •