Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 32

Tema: Spletna trgovina

  1. #11

    Privzeto

    Pred leti sem v Ljubljani na Dolenjski cesti kupil ovitke za revijo Lovec. Izdeloval jih je obrtnik, lične in lepo oblikovane. Žal ne najdem več naslova ali tf. številke za novo naročilo, želel bi jih zase in kolega naročiti še več. Ali morda kdo pozna tega obrtnika in objavi njegov naslov ali kontaktno številko.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    105

    Privzeto

    Jaz sem jih pred leti naročil pri njem, pa ne najdem naslova. Bil je nekje s Škofjeloškega konca. Če kdo ve kaj več bi bilo dobrodošlo.

  3. #13

    Privzeto

    Citat vl_ge je objavil: Pokaži objave
    pozdrav vsem na forumu
    ravnokar dobil paket iz Cabela's gre pa tako:
    21.2 oddano naročilo plačano s kartico
    25.2 odposlano Surface shipping 20% od naročila ali min 15 usd
    4.3 paket prispel s pošto

    ker je bila vrednost paketa 35 usd mi tokrat niso obračunali ddv+carina
    (Pošiljke v pisemski in paketni pošti so oproščene uvoznih dajatev do skupne vrednosti 22 EUR)
    vl_ge, prosil bi te za pomoč. Danes sem naročil tekstil pri CABELA'S, plačano s kartico. Dobil potrdilo na e-mail. Ker me pri plačilu ni vprašalo za kodo (ampak samo številko kartice), me zanima če je to dovolj-mislim da ne. Naročal sem že drugje, ampak brez kode na zadnji strani kartice, transakcija ni bila izvršena. V emailu pa so mi napisali, da bom dobil še eno sporočilo pred samo odpremo. A bodo tukaj napotki o plačilu, ali je to to.

    hvala ti za pomoč

  4. #14

    Privzeto

    A mi lahko kdo odgovori na vprašanje (sicer sem že poslal mail in tudi klical na UPS pa nič od njih) :
    Če kupujem prek cabelas.com pa da je vrednost blaga 400€,koliko me pride potem vse skupaj s carino in ddv?!
    Z DDV bi blo pol 480,samo oni zaračunavajo carino in potem še DDV na skupno vrednost s poštnino! Torej.......
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #15

    Privzeto

    Citat trma je objavil: Pokaži objave
    vl_ge, prosil bi te za pomoč. Danes sem naročil tekstil pri CABELA'S, plačano s kartico. Dobil potrdilo na e-mail. Ker me pri plačilu ni vprašalo za kodo (ampak samo številko kartice), me zanima če je to dovolj-mislim da ne. Naročal sem že drugje, ampak brez kode na zadnji strani kartice, transakcija ni bila izvršena. V emailu pa so mi napisali, da bom dobil še eno sporočilo pred samo odpremo. A bodo tukaj napotki o plačilu, ali je to to.

    hvala ti za pomoč
    pri mojem naročilu je bil postopek isti plačilo s kartico brez trimestne kode na zadnji strani. Nato poslali mail za potrditev nakupa in čez nkaj dni še mail da so blago odposlali. V mailih so podatki o plačilu samo zadnje 4 številke s kartice.

  6. #16

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    A mi lahko kdo odgovori na vprašanje (sicer sem že poslal mail in tudi klical na UPS pa nič od njih) :
    Če kupujem prek cabelas.com pa da je vrednost blaga 400€,koliko me pride potem vse skupaj s carino in ddv?!
    Z DDV bi blo pol 480,samo oni zaračunavajo carino in potem še DDV na skupno vrednost s poštnino! Torej.......
    račun (blago + poštnina) + carina + ddv

    je pa poštnina iz Cabelas precej draga 20% vrednosti naročenega.http://www.cabelas.com/cabelas/en/te...shipinfo#inter

  7. #17

    Privzeto

    Že,ampak kolikšna je stopnja carine? A to gdo ve! Kupil bi al kamero al pa daljnogled,ki je tam precej cenejši,samo ne vem če bi se mi pol še spačalo,ker pol grem rajši v A ponj,zjamram nekej popusta in smo tam tam.....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #18

    Privzeto

    Citat vl_ge je objavil: Pokaži objave
    pri mojem naročilu je bil postopek isti plačilo s kartico brez trimestne kode na zadnji strani. Nato poslali mail za potrditev nakupa in čez nkaj dni še mail da so blago odposlali. V mailih so podatki o plačilu samo zadnje 4 številke s kartice.
    točno tako so naredili pri meni. Čudno da ne potrebujejjo kode (isto kod bi šel na bankomat dvignil denar brez pin-kode). Zgleda da "hecker safe" deluje. Osebno ne kupujem na straneh kjer nimajo hecker in trusta, stara šola. Jutri bom še na opticplanet, kupil nočni dvogled, imaš na tej strani kaj izkušenj?

    lp

  9. #19

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Že,ampak kolikšna je stopnja carine? A to gdo ve! Kupil bi al kamero al pa daljnogled,ki je tam precej cenejši,samo ne vem če bi se mi pol še spačalo,ker pol grem rajši v A ponj,zjamram nekej popusta in smo tam tam.....
    Dolgin, od izdelka do izdelka se spreminja. Za dvoglede je 4,2%, tekstil 12%, fotoaparati 3,2%........
    glej link:http://taric-curs.gov.si/itaric/Prog...000#9005100000

    lp

  10. #20

    Privzeto

    Dolgin, lepo pokličeš na carinsko pošto ali pa na carinsko upravo in ti bodo glede na vrsto blaga povedali koliko bodo zaračunali.

    Janez

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •