Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Spletna trgovina

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Spletna trgovina

    v v v v v

    Citat Petjal'n je objavil:
    Zanima me, če kdo na tem forumu kupuje prek spleta lovsko opremo,že dlje časa ogledujem Cabellas, nekaj stvari imajo zanimivih vendar ne vem, če je varno......
    Če ima kdorkoli kakšne izkušnje, jih lahko mal predstavi.

    Lep dan. :lol:
    Last edited by ZR7; 21. December 2007 at 19:07.

  2. #2

    Privzeto

    ja tudi mene zanima iajo dobre stvari če kdo kaj ve naj napiše kako in kaj

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Eno prošnjo imam. Dajmo poskušat pisat tako, da nas drugi razumejo. Torej kolikor toliko slovnično pravilno. V pokrajinskih temah (Gorenski ali Koroški jagri) pa bi seveda bilo zanimivo tudi narečje brati.

    Hvala.

  4. #4

    Privzeto

    Preko interneta ravno ne vem, sem si pa kupil lok in sicer tako, da sem na Vreček Agro poklical in plačal po povzetju...
    Mislim pa, da je tako, da plačaš po povzetju varnejša metoda, ker, če se ne motim, moraš za kupovanje preko interneta izdati številko kreditne kartice...

  5. #5

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    v v v v v
    pozdrav vsem na forumu
    ravnokar dobil paket iz Cabela's gre pa tako:
    21.2 oddano naročilo plačano s kartico
    25.2 odposlano Surface shipping 20% od naročila ali min 15 usd
    4.3 paket prispel s pošto

    ker je bila vrednost paketa 35 usd mi tokrat niso obračunali ddv+carina
    (Pošiljke v pisemski in paketni pošti so oproščene uvoznih dajatev do skupne vrednosti 22 EUR)

  6. #6

    Privzeto

    Zdravo!

    Mene pa zanima kakšen dejanski strošek je če nabaviš blago v vrednosti cca.500 USD (mislim na carino, poštino, razne dodatne dajatve...). Kakšna vrednost pride na koncu. Glede na to da je dolar zelo slab, mislim da se nakup izplača.

    Kaj mislite?

    lp

  7. #7

    Privzeto

    tako približno je izračun iz moje prakse odvisno carine naprimer za optiko je 4,2% za ostalo si poglej: http://taric-curs.gov.si/itaric/Prog...a=nov&plang=SL

    500 usd + poštnina 20% = 600 usd
    =386,25€ + 20% ddv + carina primer za oblačila 12%
    = 519 €
    kot vidiš obdavčijo in ocarinijo tudi poštnino.

  8. #8

    Privzeto

    hvala za odgovor. Kupujem nočni dvogled. Slišal sem, da nekateri prodajalci ne pošiljajo nočnih naprav po pošti v druge celine. Prodajajo samo na svojem območju (Ameriki). A je to res?

    lp

  9. #9

    Privzeto

    Trma kakšnega pa boš nabavil pa za kolk evrov?

  10. #10

    Privzeto

    Citat trma je objavil: Pokaži objave
    hvala za odgovor. Kupujem nočni dvogled. Slišal sem, da nekateri prodajalci ne pošiljajo nočnih naprav po pošti v druge celine. Prodajajo samo na svojem območju (Ameriki). A je to res?

    lp
    res je to velja tudi za nočni dvogled več laho prebereš tukaj: http://www.opticsplanet.net/export.html

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •