Stran 25 od 26 PrvaPrva ... 15212223242526 ZadnjiZadnji
Rezultati 241 do 250 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #241
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Po štirih letih dela so začeli Alpina Tibet počasi puščati vodo.Zopet sem nabavil Alpina,model Lhotse,ker so bili skoraj edini,ki so pasali na mojo široko nogo.Zaenkrat zelo zadovoljen.

  2. #242
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Pa a se nimate nic radi......2leti za dokaj aktivno rabo so cevlji za v smeti.Saj ni samo da zdrzijo je se kaj veliko vec.Potem pa na stara leta bolijo podplati bolijo kolena.Vsaki dan mam obute suhe tako sluzbene kot doma.2leti je max neglede na ceno (z ceno si samo povecas udobje).

  3. #243

    Privzeto

    zakaj samo 2 leti? učasih se kater pohvali da ima že kakšno desetletje ali več kakšne gojzerje... sicer ne vem koliko je v njih, vendar jih kar dolgo nosijo.

    drugače pa ja, tudi jst gledam nove modele alpine, nepal najboljše izgleda, lhotse je malce prevelik, morda ladakh pride še v poštev.
    alpina pa ima malce širša kopita sem dobil občutek. planika pa malce ožja. širše je bolj komodt, vendar pa ti ožji bolj oprime nogo, dočim v alpini mi učasih že kar malce pleše...
    drugače pa sem malce razočaran (1 hiba) s planikinim mangartom avs.

  4. #244

    Privzeto

    Jaz sem si nabavil te Karrimor imam jih že več kot pol leta in so še vedno skoraj kot novi, pa še pol cenejši so od Alpininih.

    http://www.sportsdirect.com/karrimor...lcode=18206103

  5. #245

    Privzeto

    Zapeljite se v Varaždin (Hrvaška), kjer delajo Haix čevlje od nizkih, lovskih visokih, gasilskih itd...
    Imajo tudi modele z napako,2 in 3 klasa, kjer je cena precej nižja, napaka pa je ponavadi v barvi, vzorcu,šivih, kar pa bistveno ne vpliva na kvaliteto.

  6. #246
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Alpina dela tudi za tuje proizvajalce. Sam nosim alpinin proizvod in sem zadovoljen, bistveno je tudi kako z čevljem ravnamo.

  7. #247

    Privzeto

    Citat mateja je objavil: Pokaži objave
    Zapeljite se v Varaždin (Hrvaška), kjer delajo Haix čevlje od nizkih, lovskih visokih, gasilskih itd...
    Imajo tudi modele z napako,2 in 3 klasa, kjer je cena precej nižja, napaka pa je ponavadi v barvi, vzorcu,šivih, kar pa bistveno ne vpliva na kvaliteto.
    Morda malo mimo, ampak delovni čevlji Haix iz Varaždina so samo po imenu Haix. Reklamacija 3/4 nabavljenih čevljev v pol leta, težave z uhojanjem ... hvala lepa. Stari so držali polnih 7let ... ampak so bili šivani drugje

  8. #248
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Točno tako, Jereb. Zanič material podplata, se hitro obrabi in ne prime ko bi moral..... Veliko predragi za to kar dobiš.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #249

    Privzeto

    Sam prisegam na Alpino že nekaj časa. Glede na to, da lovske - pohodne čevlje kupim vsake tri leta mi razlika v ceni ne pomeni toliko. Ravno dva tedna nazaj sem jih kupil (v akciji -30%) in za njih odštel cca. 70,00 EUR, kar se mi za kvaliteten čevelj, kar Alpinin nedvomno je, ne zdi veliko.

  10. #250

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Točno tako, Jereb. Zanič material podplata, se hitro obrabi in ne prime ko bi moral..... Veliko predragi za to kar dobiš.
    Jaz sem z njimi zelo zadovoljen. Imam jih že tri leta.
    Pozanimaj se kje so bili nabavljeni čevlji, ki si jih dobil lani.

Stran 25 od 26 PrvaPrva ... 15212223242526 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •