Stran 1 od 26 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #1

    Privzeto Čevlji za lov

    Zanima me kje bi lahko dobil čevlje Planika Kilimanjaro high nikjer ne morem izvedet kje prodajajo planikine čevlje.

    čevlji izgledajo takole: http://www.planika.si/cevlji/kilimanjaro_high.html

  2. #2

    Privzeto

    Hvala, mogoče kdo ve, kje bi se to dalo dobit vokolici celja, alipa kakšna spletna trgovina mogoče?

  3. #3

    Privzeto

    Planikina trgovina v Majšperku. Tam dobiš vse modele. Če jih pa slučajno ni pa naročijo. Ni problem.

  4. #4
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Obradovao sam se kad sam vidio da ?u ponovno imati priliku kupiti Planikine gojzerice. Moje cipele Epir nakon više od 10 godina intenzivne upotrebe pomalo se raspadaju, ali je Triglav još sasvim u redu i rabit ?u ga još nekoliko godina. Planika je nekad u svojim trgovinama u Brežicama i Novom Mestu imala prekrasan običaj da je u avgustu imala sniženje planinske in športne obutve, te se tada za malo novči?a dalo kupiti gojzerice vrhunske kvalitete.
    Ako su zadržali nivo kvalitete kakav je bio nekada, najtoplije bih preporučio njihove proizvode.
    Da li netko ima iskustava sa cipelama novije proizvodnje (Planika Turnišče) ?

  5. #5
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Hubert.ctg je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ako su zadržali nivo kvalitete kakav je bio nekada, ...
    Me prav zanima kako je s Planiko. Alpina namreč ni več vredna, da bi jo pes po..al.
    Lani kupil dvoje Alpininih. Ene lažje, običajne planinske in ene težje s tršim podplatom za dereze. Oboje so že popustile po šivih.
    Alpine nikoli več, čeprav so one izpred 8 let zdržale do lani.

  6. #6
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Kolega ZR7 i ja sam lani kupio Alpinin Namib i zaključak je da su više za na posel i u mesto, nego za u lov.
    Što češ, čovjek uči dok je živ i još bedast umre.

  7. #7

    Privzeto

    Jaz pa mislim da je alpina še zmeraj bolj kot planika!In prisegam na Alpino!

  8. #8
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Šibice
    Prispevki
    72

    Privzeto

    Vrlo vjerojatno puno ovisi o odabiru modela pojedinog proizvo?ača.
    Bolje je izdvojiti malo više novaca, te kupiti kvalitetnu obu?u, jer "čizma glavu čuva", kako su rekli naši stari.

  9. #9

    Privzeto

    jaz grem jutri v planikino trgovino v majšperk, po te čevlje cena je okrog 140 €
    kar se pa kvalitete tiče iz izkušenj ne vem povadati, sem pa slišal da bi naj bili lastniki zdajšnje planike avstrijci in da planika sedaj večinoma dela za avstrijski trg oziroma za avstrijske firme in zato je tudi ni več tako prisotne po naših trgovinah, pomoje ne more biti tako slaba.

  10. #10
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    Jaz pa mislim da je alpina še zmeraj bolj kot planika!In prisegam na Alpino!
    Če je Alpina boljša od Planike, potem pa vse skupaj ni nič vredno.

    Želim dobre čevlje. A katere naj kupim, da mi bodo brez težav zdržale toliko časa, da bodo podplati obrabljeni? To je normalni vek trajanja, ki ga mora zdržati vsak dober čevelj. Stara Alpina je bila taka, nove ne več. In ker se mi je to zgodilo na dveh različnih čevljih, me nihče ne prepriča v slučaj.
    Če mi začne po enem letu ali še prej trgati šive, to ni dober čevelj. Pa še dobro zašiti se tega ne da več, ker je toliko plasti.

Stran 1 od 26 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •