Stran 17 od 26 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 161 do 170 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #161
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Sem vzel AKUjeve - 160€. Mislim, da ne bom razočaran.

    Aja, razlika med Fitwell malo nižjim in tem višjim AKUjevim je po paru samo 300g.

    Jutri jih že čaka prva preizkušnja, ko bomo "lajali". Ni nam lahko pripravnikom...
    Z novimi čevlji ne boš samo lajal ampak tudi gagal. Ne obuj si novih neuhojenih čevljev kar takoj za najtežjo preizkušnjo, ker ti bo žal. Najprej jih uhodi.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #162

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!
    Ima mogoče kdo izkušnje s tem gojzarjem:
    AKU Utah Top GTX - http://www.quota2912montagna.com/pro...-gtx-p578.html



    Sem namreč pred nakupom kvalitetnega gojzarja. Odločam se med Fitwellom Cortina (znižana cena - 120€), Planika Mangart Men (135€) in že zgoraj omenjenim.

    Cena AKU gojzarja je cca 220€, vendar ga imam priložnost dobiti za 170€.

    Kaj priporočate?


    (Če bi to bilo 25 let nazaj, se ne bi bilo težko odločiti, ker si takrat imel na razpolago samo bel in črn kruh. Sedaj pa...)
    Jaz sem zgoraj omenjeni čevelj začel nositi to jesen in se zelo dobro obnese. Koliko bo izdržal bomo pa še videli.

  3. #163
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Sem se zavedal nevarnosti možnosti gaganja... :icon_: Dobro, da sem na koncu samo lajal in se oglašal kot bočiček (hohoho), ki se prebija po zasneženih strminah skozi goščavo.

    Gojzarji so se zaenkrat zelo dobro obnesli. So sicer še malo trdi, peta se mi je rahlo premikala, ampak mislim, da se bodo s kilometri vsedli na nogo.
    Poganjali smo od 9. - 13. ure z eno pavzo vmes (dva pogona). Snega je bilo dobrih 20cm, klanci gor in dol, da te kap (Tuščak od Šembij proti Volovjemu rebru - LD Trnovo) - noga suha kot poper, brez neprijetnih bolečin podplatov, brez žuljev. K temu so pripomogle tudi kvalitetne nogavice...

    Priporočam nakup...

    LP

  4. #164
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto Fitwell Civetta plus

    Na podlagi pohvalnih besed s strani Muga in Jagermaistra sem se odločil za nakup Fitwell Civetta plus.

  5. #165
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Kaj pa te od Fitwell-a? So približno enaki kot Civetta?

    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  6. #166
    bostjan Guest

    Privzeto

    jaz imam od fitwella ta visoke in malo nižje so mi visoki ljubši me manj bolijo noge kot pa v nižjih imajo pa oboji odličen oprijem in super stabilno nogo!
    odlična izbira!
    samo mazat in mazat pa držijo suho nogo da je veselje!

  7. #167

    Privzeto

    Kolovski pri tvojem so leplejni pri Civetti pa je zašito na podplat.LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  8. #168
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Pri Civetti je rekla una teta, da jih ne delajo več. Sta pa 2 modela Civette - navadne pa plus - in plus so te, ki so prišite. Zdej čakam na odgovor, ali bo dobila Civetto plus 46 oz. 47 cifro. A kdo ve, a majo realne cifre, ali so večje/manjše kot normalno?

    LpK
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  9. #169
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    A kdo ve, a majo realne cifre, ali so večje/manjše kot normalno?
    LpK
    Mogoče so malenkost manjše. Vsaj po mojih izkušnjah.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  10. #170
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Ja številke so nekoliko manjše. Jaz imam št. stopala 42 pa sem vzel Civetto plus št. 44 in so mi ravno prav prevelike. Zaenkrat se odlično počutim v njih, oprijem odličen, ti priporočam nakup.

Stran 17 od 26 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •