Stran 19 od 26 PrvaPrva ... 9151617181920212223 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #181
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    Kolovski spodnji stolpič je v angleščini
    No to sm pa faliu ja. Se pardoniram. Mene tudi na tiste z gumo vleče. Te ni niso ravno všeč...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  2. #182
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Pazi na težo - Fitwell Sajent vagajo skoraj 2kg!

  3. #183
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Miš, kaj pa ti priporočaš? Rad tak čevelj, da me ne zebe (preveč) v njem, da je vodotesen, da se membrana med jezikom pa čevljem ne uniči po enem letu, da obstaja sploh taprava števika (46-48 nek, tolk, da lahko še volnene štumfe obujem) pa da se ne potim v čevljih kot v savni.

    Sej vem, da sem zoprn, ampak hočem kupit dober čevelj, tja do nekje 200€.

    Hvala in LP, K.

    PS.: teža me pri mojih 23ih letih toliko sploh ne moti... oz. kakšen faktor pa pri vas predstavlja teža?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  4. #184

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    PS.: teža me pri mojih 23ih letih toliko sploh ne moti... oz. kakšen faktor pa pri vas predstavlja teža?
    Na čakanju res ni pomembna teža. Ampak ti kupuječ čevelj za 100let in boš težo sčasoma občutil

  5. #185
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Čisto po pravici - nimam pojma - se mi zdi da je malo tako subjektivnih stvari kot lovski čevelj. Na vsak način pa jih ne bi kupoval prek neta ampak bi ga brezpogojno prej probal.

    Hint - trenutno ima trgovec ki se imenuje po eskimski hiši razprodajo - jaz bi šel najprej tja pogledat se za 200€ marsikaj dobi?

  6. #186
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Miš, kaj pa ti priporočaš? Rad tak čevelj, da me ne zebe (preveč) v njem, da je vodotesen, da se membrana med jezikom pa čevljem ne uniči po enem letu, da obstaja sploh taprava števika (46-48 nek, tolk, da lahko še volnene štumfe obujem) pa da se ne potim v čevljih kot v savni.

    Sej vem, da sem zoprn, ampak hočem kupit dober čevelj, tja do nekje 200€.

    Hvala in LP, K.

    PS.: teža me pri mojih 23ih letih toliko sploh ne moti... oz. kakšen faktor pa pri vas predstavlja teža?
    Tudi jaz bi ti lahko kaj zrihtal. Poglej tiste moje AKUjeve iz prejšnjih postov. Na težo sem se navadil in sedaj brez njih nikamor. Koraki so tako stabilni, česar pri čevljih prej sploh nisem poznal. Užitek jih je obuti...
    Aja, gojzarji imajo seveda Goretex membrano.
    Last edited by PROF.racoon; 27. January 2011 at 14:07.

  7. #187

    Privzeto

    Moje prve od Planike, ročno šivane sem intenzivno uporabljal 25 let. Pa sem še čisto dobre dal v pokoj in kupil podobne od naših proizvajalcev samo z novejsimi materiali, ki so lažje. Ker veliko hodim po skalah imajo kovinski vložek v podplatu. Ne znam si predstavljati lovca v hribih brez njih.
    Naš proizvajalec, ki dela to obutev ima vsako poletje okrog 50% znižanje in mi domov pošljejo najnovejšo ponudbo. Se splača počakati par mesecev.

  8. #188

    Privzeto

    Alojz1,ali misliš na tisto našo firmo,ko imamo člani LZS 10% popusta!
    Lp......Franc!

  9. #189

    Privzeto

    Ja tisto. Samo tovarniški popust in popust na izkaznico se mislim ne seštevata (ali pač).
    Poleg vsega bomo pa slovenski lovci ja nosili našo obutev.
    Sem imel lovske goste iz Tirolske, ki so mi prav ponosno pokazali naše čevlje na nogah in povedali, da so najboljši.
    Last edited by alojz1; 28. January 2011 at 10:08.

  10. #190
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    O katerih čevljih je govora?
    Planika, Alpina?

Stran 19 od 26 PrvaPrva ... 9151617181920212223 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •