Stran 5 od 26 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #41
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat springer je objavil: Pokaži objave
    ...Za Scarpo vem, da je izdelana na nekoliko ožjem kopitu, tako da jo tistim s široko nogo ne bi priporočal....
    Včeraj probal Scarpo Ladakh. Danes grem iskat takoj ko preverim, če je božičnica res nakazana.

    Glede na preizkus ni tako ozek čevelj, saj sem le na desnem (odrivna noga) čutil stranske stene, medtem, ko me je Alpina ob straneh trdno držala. Torej je Scarpa udobnejša.
    Kako se bo obnesla pa še poročam.

    Scarpa je prevladala, ker ima manj šivov kot Lowa. Odkar se mi je komaj leto dni stara Alpina razparala in kot dobivam povratne informacije od povsod, ne samo meni, šive sovražim.

  2. #42
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto Šivi

    Tud jaz se zmeraj odločim za čevlje s čim manj šivi, če je možno, da je čevelj iz enega kosa usnja. Tud estetsko so mi bolj všeč.

  3. #43

    Privzeto

    Dobra odločitev ZR7!Sem prepričan,da boš z udobnostjo tega čevlja zelo zadovoljen.Moji so že stari sedem let in so grdo zdelani pa se ne morem ločit od njih.Koliko pa stanejo zdaj v teh časih globalne recesije?

  4. #44
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat kuje je objavil: Pokaži objave
    ...Koliko pa stanejo zdaj v teh časih globalne recesije?
    Anapurna v Ljubljani 195€. Nekje na spletu sem jih videl po 199€.

  5. #45

    Privzeto

    Pišuka!Ko sem jih kupil pred sedmimi leti so pa stale 36.000 SIT.

  6. #46
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat kuje je objavil: Pokaži objave
    Pišuka!Ko sem jih kupil pred sedmimi leti so pa stale 36.000 SIT.
    Je drago je!
    A ker je to poleg puške in optike bistvena oprema, nimaš kaj šparat.
    Razpadla dva para Alpine sta me prišla dražje, če sta neuporabna.
    Sem pa tudi jaz dal pred letom in pol 33.000 za Alpinin gojzer Peak, pa sedaj tudi verjetno ni dosti pod 200€.

  7. #47

    Privzeto

    Ali kdo uporablja čevlje od Gojzarja in Železnikov? Jaz sem imel trojne,pa sem bil z dvojnimi super zadovoljen,so mi zdržale vso golcarijo in vso jago pa lazenje po hribih! Odličen čevelj! Potem sem si pa zlomil gleženj in sem si nabavil (tudi od Gojzarja) višji model čevlja! Super za hojo,fino prime gleženj! So bli pa usnjeni! Ampak me je pa kljub mazanju z vsemi sortami masti zelo razočaralo dejstvo,da so mi vedno znova premočili (prejšnji nikoli),tudi zelo kmalu je na pregibu med nartom in prsti počilo usnje in zdej je tam že taka luknja,da se rajši poslužujem navadnih vojaških škornjev! Tudi fajn "šveder" ampak za moj gleženj mnogo premehak! Ali ima še kdo kake izkušnje s temi čevlji?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #48

    Privzeto

    Gojzarja žal ni več, je šel v stečaj. Zdaj je menda nekdo prevzel to firmo in bodo čez kakšen mesec menda spet v prodaji. Drugače jih imamo oče, brat in jaz in smo vsi zadovoljni.

  9. #49
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenska
    Prispevki
    68

    Privzeto

    Te dni sem bil pri naših sosedih Avstrijcih in sem pogledal cene zalowa tibet 220€ lowa alpine pa 260€

  10. #50

    Privzeto

    Pismo enim pa je fajn da so še božičnico dobil hehe

Stran 5 od 26 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •