Stran 9 od 26 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #81

    Privzeto

    Bemti jaz rabim 48 št.!!Kaj pa tiste delna guma delno nobuk se jih prodaja še kje v ljubljani?

  2. #82
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    46 sm tazadne uzeu.

    Morm rečt, da so res tople in velike, morebit mejhn okorne, ampak me to ne moti. Vredne nakupa...
    Škornje nosim, ko je nujno, drugače ne, ker se noge potijo.

  3. #83

    Privzeto

    Matr, sm zamudu nekaj postov, upam da ne bo prekasno. Kar se številke tiče, sem tudi sam na veliki nogi in Kamikova številka je nekoliko večja. Imam pa št. 14 oz 48 in so ko šus. Za daljšo hojo bi bili boljši, če bi bili pol ali pa morda številko manjši, ker je notranji vložek mehak. Za kratke razdalje (do 5km) in čakanje so pa bp.

  4. #84
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Ima kdo kaj podobnega in lahko svetuje ali je vredno kupiti ali ne?

    http://www.superge.si/html/svn/2030990-AA.shtml
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  5. #85
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Jaz imam od Kamika model Stronghold: http://www.schuh-keller.de/themes/ka...81336&source=2
    Te škornje uporabljam skoraj izključno za čakanje pozimi, kjer odlično služijo svojemu namenu. Tudi za hojo so primerne, le za kakšno lezenje za gamsi pa niso najbolj. Jaz sem zadovoljen, kupil sem jih pa ravno tako v času razprodaj za polovično ceno.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #86
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    škofja loka
    Prispevki
    90

    Privzeto kamik

    Sam imam kamik čevlje že 6 let in jih ne zamenjam za nobene druge. Odlično grejejo, za hodit so odlični, res pa niso za "gamsarijo", tam nucaš pa org gojzar.

    LZ Srecko :icon_mrgreen:

  7. #87

    Privzeto

    Jaz imam Kamik Patriot,lahko rečem samo - SUPER,zelo topel in lahek "šveder",je pa res,da za u hribe pa ravno niso
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  8. #88
    Član od
    Nov 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    163

    Privzeto

    Ob pregledu teme sem zasledil te http://www.superge.si/html/svn/4828592-AA.shtml čevlje...nekaj besed je bilo že rečenih, me pa vseeno še enkrat zanima, kakšni so za hojo (skupni jesenski lovi), kako se obnesejo pri večurnem čakanju v snegu in mrazu, itd...skratka čim več podatkov o tem izdelku..:D

    hvala...
    Lovski zdravo by n44p.

  9. #89
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    jaz imam te




    za čakat odlični,za recimo brakirat pa ne več tako super,preokorni

  10. #90

    Privzeto

    LP! Jaz sem imel tud ene tele kamik, pa so bili čisto samo za čakat! za hodit niso dobri ker imajo zelo slabo oporo v gležnju...mogoče za ravnino.....

Stran 9 od 26 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •