Stran 20 od 26 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 251

Tema: Čevlji za lov

  1. #191
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Krško
    Prispevki
    101

    Privzeto

    Pozna kdo čevlje slovenske znamke JaDo?

  2. #192

    Privzeto

    Samo je potrebno na podplat pogledati da ni made in romunia, ali slovakia, tisti razpadajo po dobri sezoni, dveh.

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ja tisto. Samo tovarniški popust in popust na izkaznico se mislim ne seštevata (ali pač).
    Poleg vsega bomo pa slovenski lovci ja nosili našo obutev.
    Sem imel lovske goste iz Tirolske, ki so mi prav ponosno pokazali naše čevlje na nogah in povedali, da so najboljši.

  3. #193

    Privzeto

    Citat jereb je objavil: Pokaži objave
    Samo je potrebno na podplat pogledati da ni made in romunia, ali slovakia, tisti razpadajo po dobri sezoni, dveh.
    Ta skrb je odveč

  4. #194
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Odločitev je padla. Šel sem probat Meindl Island Pro. Mi paše na nogo k ata na mamo in ga bom vzel. Cena 200€. Kaj pravite na ta čevelj?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  5. #195

    Privzeto

    jih imam že 5 sezono, gredo proti koncu sem že nabavil nove model miha še nisem bil moker dober pohodni čevelj za zmerno ceno

  6. #196

    Privzeto

    seveda govorim o pohodnih čevljih JADO

  7. #197
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Osebno si lastim čevlje Planika Forester in sem zelo zadovoljen, so izredno udobni in trpežni(v uporabi so več dobro leto, pa se jim niti ne vidi razen tega da so umazani :icon_:). Je res da so bolj pohodniškega tipa, nimajo železne kape, podplat nima nekega hudega profila a se kljub temu zelo dobro držijo v strmem terenu in tudi v blatu ne zdrsujejo.

    http://www.planika.si/cevlji/forester.html

  8. #198

    Privzeto

    Citat rtvcokan je objavil: Pokaži objave
    jih imam že 5 sezono, gredo proti koncu sem že nabavil nove model miha še nisem bil moker dober pohodni čevelj za zmerno ceno
    No vse lepo in prav, zdej bi pa mene samo se zanimal v kateri trgovini si jih dobil

  9. #199

    Privzeto

    Kolovski jaz jih nosim že štiri leta in sem z njimi zelo zadovoljen! Cena je še vedno ista kot takrat, vendar mi ni žal denarja! Tudi meni se izredno prilegajo nogi! Nosim jih ob vsakem vremenu in ni nobenih težav! Vglavnem dober nakup!

  10. #200
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Je res da so bolj pohodniškega tipa, nimajo železne kape, podplat nima nekega hudega profila a se kljub temu zelo dobro držijo v strmem terenu in tudi v blatu ne zdrsujejo.
    ]
    zakaj bi pa lovski čevelj moral imeti železno kapo???? A si misliš v nogo streljat?
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 20 od 26 PrvaPrva ... 10161718192021222324 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •