Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 41 do 44 od 44

Tema: Pogoni

  1. #41
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Reci kar hočeš ampak rdeče, rumeno, oranžno se lažje opazi v pogojih zmanjšane vidljivosti, če pa imate take lovce ki streljajo sam zato da nekaj pade ne glede na žrtve , potem še brakirji nimajo kaj iskat v pogonu in ne samo psi .

  2. #42
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat mrki je objavil: Pokaži objave
    Reci kar hočeš ampak rdeče, rumeno, oranžno se lažje opazi v pogojih zmanjšane vidljivosti, če pa imate take lovce ki streljajo sam zato da nekaj pade ne glede na žrtve , potem še brakirji nimajo kaj iskat v pogonu in ne samo psi .
    Nisi dojel bistva prej povedanega, namreč: tudi če ni kričeče barve, to še ne pomeni, da je tisto kar za ustrelit.

    Glede lovcev, ki streljajo nepremišljeno pa tako: vedno se kje najde kakšen takšen. Tudi pri vas. In vesel si lahko, če ga še nisi imel prilike spoznati...

  3. #43
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Glede barvanja psov pa malo zares, malo za hec.
    Pes ki bi bil obarvan z kakšno kričečo barvo za lase, bi bil gotovo dobro opazen :icon_mrgreen:, hkrati pa se ne bi mogel nikamor zatakniti in ujeti.

  4. #44
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    Ja nažalost se take reči dogajajo, ker pač nekateri ne vedo kaj in kam streljajo. Osebno sem bil na stojiščih samo dva ali trikrat. Pa mi je pošteno povedano bilo dolgčas za znoret, nekaj adrenalina ti požene pasji lajež po krvi ampak po par urah tudi to postaja nezanimivo. Človek se po domače povedano naveliča. To pa ne pomeni, da je vse prosto po prešernu. Sam se v pogonih poizkušam izogibati takim "slepim maratoncem" ki na štantu naredijo več kilometrov kot moj pes. Ko bi le psa lahko to naučil izogibati se takim...

Stran 5 od 5 PrvaPrva 12345

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •