Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 77

Tema: puška za iskanje zastreljene divjadi

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto puška za iskanje zastreljene divjadi

    rabil bi puško za pogone in iskanje zastreljene divjadi, v kalibru 7x64 ali 8x57JS, pa e še zanima na kakšno dolžino se še da optimalno skrajšati cev v 8x57.In pa seveda če kdo ve za kakšno ugodno, lahko je tudi slabše ohranjena.

  2. #2

    Privzeto

    RWS, odlični krvosledec iz naših koncev uporablja za to starega čeha v kalibru 7x65r/12. A v tej smeri pa ne razmišljaš?

    Lp,
    Dejan

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    ... pa e še zanima na kakšno dolžino se še da optimalno skrajšati cev v 8x57....
    20 col.
    Moja stara Mauserca po nekaj posegih meri v dolžino borih 102cm. Lahka, praktična in kljub starosti dovolj točna, da je lovsko pravična. Na njej pa daljnogled zoom povečave 1,75 - 5.
    Last edited by ZR7; 1. December 2008 at 20:08.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    sej neki takega bi js mel, pa tud kaliber se mi vedno bolj dopade, bi ga mel tut za jago.Drugače sem pred časom govoril s puškarjem, ki je lovcu naredil štuc, v tem kalibru in cev skrajšal na 48,5cm, vendar pa ne vem kako je kaj s točnostjo.
    Če najdem karabin, crveno zastavo ali kranjski(starejši model), ga bom vzel.
    Bil sem že zmenjen z lovcem, da mi proda zelo star kranjski karabin v tem kalibru, pa si je potem premislil, češ da bo zamenjal cev.

  5. #5

    Privzeto

    Pištolo kupi!Pa bo sam 30 cm!(vse skupaj)

  6. #6

    Privzeto

    Pa lukno boš mu u kolen
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    zober, puško bi imel tud za pogone, tako da pištola ne pride v poštev:icon_smile:

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    To sem letos videl na sejmu v Celovcu, kratka in učinkovita.Barve, da je no moreš izgubiti v listju, travi, snegu, blatu...



    No pa še link : Povezava
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    super zadeva, pa vendar bi vseeno raje imel kak star karabin.
    Zelo se mi dopade zaščita na ustju cevi.Mogoče kdo ve, kje bi pri nas lahko dobil kaj podobnega.

  10. #10

    Privzeto

    Za zaščito ti bo dobro služil tudi navaden "flajšter" ki ga nalepiš čez ustje cevi...
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 1 od 8 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •