Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 77

Tema: puška za iskanje zastreljene divjadi

  1. #51

    Privzeto

    Jaz pri Blaser nebi vzel kopito,ki ima vgrajen kickstop,ker se mi balance puške ne dopade.Raje bi vzel izvedbo semiweight(kanelirano).Na cev še pa merke za pogone.

  2. #52

    Privzeto

    Kot sem razumel kickstop se ne dobi v profesonal ali offroad kopitu (plastiki),tako da bo brez kickstopa.

  3. #53

    Privzeto

    Jaz sem streljal z Luxus izvedbo.

  4. #54
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat trma je objavil: Pokaži objave
    Kot sem razumel kickstop se ne dobi v profesonal ali offroad kopitu (plastiki),tako da bo brez kickstopa.

    Ne dobi se v Professional Tracking(Nachsuche), v navadnem Professionalu pa se dobi.
    Na Blaserjevem homepageu imaš konfigurator, kje preveriš opcije za določen model.
    Težišče puške se z semiweigt cevjo premakne naprej, z kickstopom pa nazaj.

  5. #55

    Privzeto

    Kakšno kroglo predlagate pri 9,3 kalibru?

    lp

  6. #56

    Privzeto

    Osebno sem pristaš najtežjih krogel, ki jih dobiš za svoj kaliber.

  7. #57

    Privzeto

    Za ta kaliber je najtežja krogla 320 grain ali 20,7g. Za goščave je zelo primerna ker je stabilna. Na odprtem pa lahko uporabljamo lažje in ima še vedno višek energije in siguren izstrel.

  8. #58

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Za ta kaliber je najtežja krogla 320 grain ali 20,7g. Za goščave je zelo primerna ker je stabilna. Na odprtem pa lahko uporabljamo lažje in ima še vedno višek energije in siguren izstrel.
    Alojz1 katero kroglo si imel v mislih? 320 gr? Kaj pa GEKO Tmantel?

  9. #59

    Privzeto

    Pravkar sem si ogledoval browning bar v tem kalibru. Lastnik ni izbirčen pri kroglah in kupuje cenejše, pa je zelo zadovoljen tudi pri odstrelu mladičev.
    Čim manj komplicirat pa raje malo potrenirat

  10. #60

    Privzeto

    Jaz bi imel Lapua Mega okrog 18g za vse (iskanje in lov)
    Tudi vse od Norme so odlične (oriks, vulkan, alaska) , delajo pa drugače kot npr v 7rem.mag

Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •